Дали не правя "мечешка услуга"?!?

  • 3 190
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 474
Здравейте мами,
чудя се дали не правя "мечешка услуга" на беба - всяка сутрин след като нашия тати отива на работа /то тогава и Алекс се събужда/ си я взимам при мен в леглото, не че тя мрънка или нещо подобно - просто ми е супер  приятно да я усещам до себе си  Heart Eyes......така си отспиваме до 8.30-9 часа... Дали постъпвам правилно или ще я науча на "лошо"  newsm78

# 1
  • Мнения: 5 362
Няма по-приятен момент от това да лежиш в леглото и да гушкаш детето си Heart Eyes
Толкова е мило и красиво!
Не мисля,че ще я научиш на "лошо"  Wink

# 2
  • Мнения: 1 237
Щом ти е приятно - гушкай си детето.Аз моето също си го гушках,имаше период,в който не искаше да спи другаде,освен при нас.Въпреки всичко сега си спи в  легълцето без проблеми.

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Нищо лошо няма да си гушкаш детето - и аз много обичам да го правя.

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Това е най-любимия ми момент.

# 5
  • Мнения: 8 999
Не може ли да я гушкаш, когато и двете сте будни? После много трудно ще я "изгониш" от леглото си. Мечешка услуга правиш, но не на детето, а на себе си.

# 6
  • Мнения: 752
Малката спи при нас още. Обожавам да си я гушкам. Освен това вече каката е в период, в който се гушка по-рядко и знам, че това ще стане и с малката и си се наслаждавам докато мога.

# 7
  • Мнения: 2 677
Преди да се върна на работа, всяка сутрин правех същото. Гушкахме си и си доспивахме с малкия.
Това по никакъв начин не е повлияло на навиците му - спи си в неговото креватче, а когато имаме възможност с удоволствие си се гушкаме на спалнята.

# 8
  • Мнения: 4 053
това е супер сладко начало на деня  Hug

# 9
  • Мнения: 4 668
Не знам ...  Rolling Eyes Хубаво е да се гушкате , но дано да не свикне така .
Аз правех същото , защото много ми се спеше сутрин и така откарвахме до 9.30 ч. с малкия  Grinning
Той обаче не се " пристрасти " към спането при нас , напротив - предпочита си креватчето .

# 10
  • Мнения: 4 343
С две ръце за гушкането  Peace,че бързо растат и скоро няма да им е до нашето гушкане.Ако не му е сега времето кога тогава  newsm12

# 11
  • Мнения: 2 746
Чудесно правиш, точно сега му е времето, докато си гледкаш детенцето в къщи!После като почнеш да бързаш за работа, детето за градина и т.н. ще ти липсват тези моменти.

# 12
  • Мнения: 4 447
Не, не й правиш на нея никаква мечешка услуга, само внимавай да не си помисли, че идва при теб, само когато тати го няма, да не сътвориш една мечешка услуга и за него.

Иначе, няма лошо - гушкайте си се. Мойто ако го взема - нЕма заспиване, така, че ...си късметлийка.  Peace

# 13
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
И аз така правя, с тази разлика, че той не заспива  Crazy Гушкаме се, говоря му, той ми се смее...Не мисля, че по този начин ще му създадеш вреден навик. И без това, най-вероятно след няколко години сами няма да искат да идват в леглото при нас. Peace

# 14
  • Мнения: 10 982
Ние двете също се гушкаме така сутрин, а в почивните дни и тримата. Heart Eyes
Радвай се на тези мигове с бебка Hug

Общи условия

Активация на акаунт