Изморявате ли се?

  • 1 544
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Може би темата ми е продиктувана от дългото бебеправене Tired
Но за пръв път след толкова време се чувствам...не знам и аз как. Някак не ми се вярва, че някога може да стане.
То не бяха тестове за овулация, за бременност и какво ли още не. Следя коя черта е тънка, коя дебела, еднакви ли са, привижда ли ми се, чакането, разочарованието после.
Как миналия път забременях от раз, без изобщо да знам, а сега  33uu
Изпадали ли сте в такива състояния?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Да. И при мен първия път стана бързо. На втория месец. Сега се чудя какво е било това чудо. Как така е станало Rolling Eyes Сега и да видя двете черти на теста, пак няма да повярвам ooooh!

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 250
Дуци аз лично на скоро си зададох въпрос как на хората който дори не са мислили за дете им се случва без дори да разберат как. Забременяват просто случайно.А пък ние където се трудим и следим овулации, правим тестове и какво ли още не неможеме да забременеем. Защо когато го желаем толкова силно, защо при нас не става толкова лесно както при тези който дори не са го планували Thinking Crossing Arms ooooh!

# 3
  • Мнения: 2 309
В такова състояние общо 7г Cry
Преди да забременея със сина си минаха 4...
Сега чакам второто си детенце близо 3г.
Дори на теста за овулация не виждам втора черта,не че съм постоянна с тях Whistling

# 4
  • Мнения: 9 077
Дуцка, не знаех че опитвате за второ - браво, поздравления Hug
От коло време правите опити?
Следиш ли цервикална слуз, тестовете за овулация имат ли винаги втора наситена черта, пробвала ли си фоликуметрия?
Цикълът ти редовен ли е? Изследвания някакви правила ли си - хламидии например?
Ако се сетиш някакво инфо да споделиш, за да можем да помогнем със съвети...а подкрепата я имаш, съчувствието и разбирането също - тук много мами имат подобен проблем Hug
Горе главата, ще видиш че когато му дойде времето, ще стане - доказано е във времето:)

# 5
  • Мнения: 533
Изморявам се, да!
Понякога си мисля, че ще се откажа, после обаче новия цикъл започвам с нова надежда, до кога ще е така, не знам  Thinking

# 6
  • Мнения: 4 371
Май от година опитваме Thinking
Бях бременна април, но беше мисед Tired
Пазихме се известно време и започнахме с нови сили. Уж след такива манипулации се забременявало по-бързо... Установих, че съм с ранна овулация. И толкоз. В момента си налагам да не мисля за това, но истината е, че ми е тъжно и пусто на моменти. Друг път ме хваща еуфория, казвам си ми може сега да е станало, но после си налагам да слезна на земята Tired

# 7
  • Мнения: 1 335
Изморявам се и още как!
Сега ми предтоят 3 гадно дълги месеца (поне) преди новите опити за бебе. Страшно се уморявам само от мисълта за това чакане .... после пак на пангара с тестове и температури ... после другото чакане ....

# 8
  • Мнения: 9 077
Дуцка, съжалявам за мисед-а...

Като цяло, как ти се струва идеята да минете към някакви изследвания за откриване на причината или мислиш, че още не си подготвена психически..?

# 9
  • Мнения: 4 371
Според гинеколога ми няма нужда за сега Tired

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
И аз се уморих - вече година и три месеца опити .... и нещо , и наистина е на приливи и отливи настроението ми - от 12 ден се започва с доброто настроение до 2 дни преди да ми дойде , когато след поредния отрицателен тест се давам сметка , че надали ще стане положителен и пак се сдухвам  Cry Значи 15 дни съм ентусиазирана 15 съм в депресия Cry Cry Cry

# 11
  • Мнения: 9 077
Ами, по принцип си още млада, така че поне времето е на твоя страна Wink
Това, което ме навежда на мисълта за проблем, е че все пак опитвате от 1 година, а в съвременната наука се счита, че безуспешни опити от година - година и половина, са знак, че трябва да се вземат мерки. В твоя случай това би бил вторичен стерилитет.

Мисля, че ако някой от съседния форум се намеси, ще даде по-компетентно мнение, Лали ако се включи ще е супер Simple Smile
Сега като се замисля, доста момичета имаше тук из форума, които бяха с по едно детенце вече, но след няколко години неуспехи, се хванаха с изследвания - резултати имаше всякакви, дори един от случаите беше с лоша спермограма на мъжа...

# 12
  • Мнения: 7 716
Уморена съм и аз вече, уморена и като че ли примирена.

# 13
  • Мнения: 14
И аз се уморих - вече година и три месеца опити .... и нещо , и наистина е на приливи и отливи настроението ми - от 12 ден се започва с доброто настроение до 2 дни преди да ми дойде , когато след поредния отрицателен тест се давам сметка , че надали ще стане положителен и пак се сдухвам  Cry Значи 15 дни съм ентусиазирана 15 съм в депресия Cry Cry Cry
Това важи с пълна сила за мен, с тази разлика , че ние опитваме "само " от 6 месеца Sad

# 14
  • Мнения: 9 077
Уморена съм и аз вече, уморена и като че ли примирена.
Лалинце, недей, ако ти се откажеш...вдъхваш надежда на толкова момичета - знам, че ти е тежко, но сама си казвала, че не трябва да се отказваме от мечтата си, нали  Hug

Общи условия

Активация на акаунт