Как се справяте с бебето, когато не иска да стои в количката?

  • 2 297
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 978
Здравейте момичета,
Синът ми е на 10 месеца и от скоро разходките ни се превръщат в истинско изпитание. Не иска да седи в количката, непрекъснато се върти, изправя и пищи. Направо съм озадачена, пробвах какво ли не за да му отвлека вниманието - не става. А хич не ми се иска да се разхождам с бебе в ръце и да бутам количка. Имали ли сте подобни случаи, моля, споделете опит. Предварително Ви благодаря

# 1
  • Мнения: 1 701
Уффф, имаше такъв момент - даже се бях навила да купувам количка, в която диването да е с лице към мен, но нали се сещаш, че такива са само някои комбинирани колички и то в повечето случаи за малки бебета...  Tired Добре, че една приятелка ме разубеди да не прахосвам пари на вятъра и че това е поредния период...
Та... търпение!  Peace

# 2
  • Мнения: 2 309
Ох и ние бяхме така, влачех я на ръце и бутах количката, ако имаш излишни пари купи колело-триколка - може да го хареса.

# 3
  • София
  • Мнения: 978
Уффф, имаше такъв момент - даже се бях навила да купувам количка, в която диването да е с лице към мен, но нали се сещаш, че такива са само някои комбинирани колички и то в повечето случаи за малки бебета...  Tired Добре, че една приятелка ме разубеди да не прахосвам пари на вятъра и че това е поредния период...
Та... търпение!  Peace

Количката ми е с обръщаша се дръжка, за съжаление не помага

# 4
  • Мнения: 2 677
Имаше такъв момент. За жалост нищо не помогна. Изпокъса количката...  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 978
Благодаря Ви момичета, ясно, ще се въоръжа с търпение.

# 6
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
при нас този период беше някъде към 5-тия месец. Пищеше все едно го колят. Изобщо не искаше да стои в количката. Носех си кенгуруто и когато се събудеше и писнеше го носех в него. След около месец премина. След това също съм имала трудности, но солетките винаги са оправяли положението. Накачулвах и разни играчки на борда на количката и той си играеше с тях.
Успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 978
при нас този период беше някъде към 5-тия месец. Пищеше все едно го колят. Изобщо не искаше да стои в количката. Носех си кенгуруто и когато се събудеше и писнеше го носех в него. След около месец премина. След това също съм имала трудности, но солетките винаги са оправяли положението. Накачулвах и разни играчки на борда на количката и той си играеше с тях.
Успех!

За съжаление не помагат нито солети, нито бисквити, нито играчки

# 8
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ох, и ние сме минали през такъв период Confused Случи се след третия месец и продължи до осмия-деветия  Close За съжаление нищо не ни помогна Sad Правехме кратки разходки около дома  и въоражени с много играчки Rolling Eyes Хубавото е, че това се израства  Wink

# 9
  • Мнения: 2 381
Познато ми е това TiredОт 4-тия месец дъщеря ми не иска в количка.Искаше да я нося.Бутах количка и носех бебе.Това е.

# 10
  • Мнения: 73
И ние сме така,но лошото е ,че и в кошчето за кола не иска вече.Дано скоро пак да му хареса. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 3 376
Положението ни е същото.Количката ни е опустошена направо,както каза една мама по-нагоре Laughing
Купихме триколка,ама не ми е толкова удобна колкото количката,та сега редувам.Като не иска го нося малко и пак го слагам,защото наистина много ми натежава и не мога да изкарвам по половин час носене като преди Rolling Eyes Понякога се спираме на някоя пейка,оставям го да се катери и изправя на облегалката,почиваме малко и пак наново тръгваме.Дори вече избягвам да излизам с други майки,защото ми е неудобно да се съобразяват постоянно с нас.Това да седнем някъде на кафе-направо си е мисия невъзможна и 1 минута не се задържа в количката щом спре.
За каишки и колани и дума не може да става-докато усети и започва да пищи.Та..рецепта май няма.Аз го чакам с нетърпение да проходи,ама тогава вместо да нося ще бягам Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 2 671
Със слинг -  sling носех си го в количката и обикновено минавахме на него по средата на разходката.

# 13
  • Мнения: 4 451
Имам същият проблем от същата възраст. Не се справям. Разходката ни протича така - с едната ръка бутам количката, а с другата водя малката за ръчичка. А когато и каката е с нас... ooooh!

# 14
  • Мнения: 3 478
Ами давах и да стои права, за да има мир. Количката я ползвам рядко и то на безопасни места, така че можех да си го позволя, но не е за всеки.

Общи условия

Активация на акаунт