как давате храната от детската кухня

  • 3 207
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Мили мами,   bouquetкак давате храната от детската кухня на вашите деца - на 8 месеца, моето детенце не надава добре и взех да търся причина в начина ми на хранене. Ако можете споделете колко хранения имате и какви са те. Ще ви бъда много благодарна!

# 1
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
започнах да давам от кухнята като кики стана на 7 месеца.тогава режима и беше в 05.30-ам,в 9 часа супата от дк,12часа-основното от дк,следобед десерта и на вечеря и скалъпвах нещо и преди лягане ам.като стана на годинка давах супата в 8 часа вечерта.

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
За обед давам основното,за следобед крема и вечер супата.

# 3
  • Мнения: 832
За обед давам основното,за следобед крема и вечер супата.

И аз така правех.

# 4
  • Мнения: 2 865
На една година е дъщеря ми.
Сутрин - попара
Наобед - основното от кухнята с надробен хляб и настърган или пасиран плод за десерт (или половин плодово пюре)
Следобед - крема от кухнята
Вечеря - Част от супата с хляб + около 150 гр. АМ или само 250 гр. АМ


На осем месеца май ядеше пет пъти (преди попарата едно ядене-АМ), тогава все още ядеше пюрета а не от детската кухня.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Наобяд манджичката,вечер супата а десерта следобяд/но тя така и не прояде кремовете им/.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 216
Щом сте на кухня от 8-месечна възраст, вероятно си от град, в който кухнята е на групи според възрастта или нещо такова.
Така че ще е добре да напишеш каква храна вземаш от кухнята и по колко.

Иначе-в София кухнята е от навършени 10 месеца и дават супа, основно и десерт. Но не вярвам и ти да вземаш такива неща за толкова малко бебе.  Confused

# 7
  • Мнения: 41
От Варна сме и храната която вземам е такава - супа, основно / картофено пюре с месо / и десерт / крем или кисел/, не знам дали е за нашата възраст но това се дава за деца от 6 - 12 месеца! Тази храна подходяща ли е за 8 месечни деца? и ако - не, какво да давам?

# 8
  • Мнения: 1 092
според мен е подходяща Peace.Ти сама казваш че е за деца от 6 до 12 месеца  bouquet

# 9
Аз също съм от Варна и моята дъщеря е на 8 месеца.От скоро взимам храна от детската кухня и на обяд давам основното, следобяд - десерта, за вечеря - супата  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 160
Във Варна храната от кухнята е малко блудкава (няма вкус) , аз слагах по - малко сирене за да се овкуси . Макар ,че зависи от коя кухня взимаш ....

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За обед давам основното,за следобед крема и вечер супата.
и аз така ама малко инак  Sunglasses , на обяд давам второто т.е. основното за вечеря супичката и преди сън третото, моя калпазан отказа  АМ педи сън  и така му го "замествам" Whistling

# 12
  • Мнения: 887
На обяд - основното
След обяд - крема
Вечеря - супата, която обаче не трябва да е за сметка на млякото на детето, особено на вашата възраст.

# 13
  • Мнения: 2 908
На обяд-част от супата и второто,следобед-крема,на вечеря-останалата част от супата+един сухар;за лягане-АМ.

# 14
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
И в Бургас кухнята е от 6м.Би трябвало да има сериозен контрол в-у храната,така че вярвам че може да се дава от 6месечна възраст.Тук също са супа,основно ястие и десерт.
Аз обаче не разбрах нещо.На обяд давате основното,следобед десерта,вечер супата,а преди сън млякото.Та въпросът ми е не съвпадат ли супата и АМ вечер?Т.е. в колко давате супата и в колко АМ?Моят син яде в 17.30/което е следобед/ после в 21ч и после заспива.
Много сложно го обясних,ужас  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт