не пие вода

  • 979
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 672
Здравейте момичета
въпросът ни е свързан с това , че бебка не пие и капка вода.до преди 1 месец и слагах чай и се лъжеше и пиеше , но сега не иска нито чая нито водата и аз се притеснявам.Вие как мислите има ли някакъв проблем в това че не пие вода???

# 1
  • Мнения: 1 165
И ние до 5-6-ия месец не пиехме никаква вода. Това лято  заради непосилните жеги се е случвало да изпива над 1 л. вода. Сега пак намали количеството. След като не иска , явно не изпитва нужда. Не се притеснявай.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
Не, няма проблем. Нормално е. Много бебета не пият вода преди захранването.
АМ се приготвя с вода, така че детето ти приема течности.

Може да предлагаш вода. Ако детето иска-ще пие. Ако не-не. Не се тревожи.

# 3
  • Мнения: 1 672
Не, няма проблем. Нормално е. Много бебета не пият вода преди захранването.
АМ се приготвя с вода, така че детето ти приема течности.

Може да предлагаш вода. Ако детето иска-ще пие. Ако не-не. Не се тревожи.
да обаче аз съм я захранила още на 3 месеца и сега в момента ми яде плодови , зеленчукови пюрета и каша

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
Ако е жадна-ще пие вода.
Затова писах-предлагай водичка. Ако иска-ще пие. Ако не-не.
Явно си набавя необходимите течности с млякото.

# 5
  • Мнения: 1 672
Ако е жадна-ще пие вода.
Затова писах-предлагай водичка. Ако иска-ще пие. Ако не-не.
Явно си набавя необходимите течности с млякото.
благодаря

# 6
  • Мнения: 1 183
И ние не искаме въобще да пием вода  Rolling Eyes

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Детето ми до около 8-ия месец не близваше вода.Както каза педиатърката му, значи не е жаден.Но след това като му се отвори глътка и стана като жаба.

# 8
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ако е жадна-ще пие вода.
Затова писах-предлагай водичка. Ако иска-ще пие. Ако не-не.
Явно си набавя необходимите течности с млякото.
Peace
И аз предлагах , но до 7-мия  месец  ми отказваше!Това лято изпиваше пък над литър вода!

# 9
  • Мнения: 1 092
Моя син също не пие вода,иначе предлагам като се сетя но той почти винаги я отказва.........много рядко пийва по една - две глътки  bouquet

# 10
И ние не искаме въобще да пием вода  Rolling Eyes
Правя му от чайовете на Хип,ама и от тях да изпие най-много 70-80мл за цяло денонощие. Cry

# 11
  • Мнения: 438
Детенцето ти си доставя нужните течности от АМ.Ние вече се захранваме и все още не иска вода.Не се притеснявай  Peace Дори те съветвам да не му предлагаш,чак след захранването.  Grinning

# 12
  • Мнения: 27 524
Не виждам проблем никъде. Бебетата не пият вода и не е нужно да им се дава до захранването.
Синът ми пропи вода на 10 месеца  Peace

# 13
  • Мнения: 118
моята беба още не пие вода, давам и разредени сокове на Хип и така си караме, педиатърката каза, че ще минем направо на водката  smile3521

# 14
  • Мнения: 46 434
Не виждам проблем никъде. Бебетата не пият вода и не е нужно да им се дава до захранването ...

 Peace

Така е.
[bСлед като захраниш[/b], предлагай вода, но ако не иска да пие, значи няма нужда. Ако и след захранването, детето поема много мляко, твърда вероятно е да не иска друга течност.
София пропи вода и то в минимални количества на 1 г. 3-4 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт