КЪРВЕНЕ

  • 567
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 604
ИМАЛО ЛИ Е НЯКОЯ МАЙКА С МОЯ ПРОБЛЕМ.От две седмици съм в болница заради кървене от ниско прикрепена плацента.имам и 30 % скъсяване шийката на матката.моля споделете колко време сте седели в болница и дали е имало някакви последствия за бебето.Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 598
здравей, не съм имала такъв проблем, но е добре, че си в болница, защото докторите най-добре могат да ти помогнат в този случай да задържиш бебето докато е готово да излезе. Стискам ти палци всичко да е наред и да износиш бебето и да се роди живо и здраво когато е готово да живее извън теб! Едва ли ще има проблем с бебето (според мен, но не съм доктор), само се моли да успееш да устискаш още поне до 7 месец бебо да е в теб!

# 2
  • Мнения: 229
Бях с твоя проблем. Влязох в болница в края на 6-я месец и си излязох с бебето след 3 месеца. Не е най-приятното нещо но си ги излежах тези дни и сега се радвам на най-красивото момченце на този свят Hug

# 3
  • Мнения: 18
Лежане и пак лежане е нужно и бебенцето ще е живо и здраво на фибнала!

# 4
  • Мнения: 14 133
Слушай докторите и лежи и всичко ще е наред и с теб и бебо!!!! Целувки и късмет миличка!!!! Heart Eyes  bouquet Кураж!!!  Peace

# 5
  • Мнения: 6 604
Шехерезада искам да те попитам дали през целия ти период в болницата си имала кървене!Защото аз вече месец съм в болница а кървенето не спира.Благодаря ти предварително.

Общи условия

Активация на акаунт