диваните от естествена кожа стават ли за всекидневна?

  • 3 957
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
здравейте!Предстои ни обзавеждане на всекидневната и сме си харесали прекрасни дивани, но се чудим-продавачката каза, че не са с механизъм за разтягане, защото не се спяло на такива дивани... Laughing

# 1
  • Мнения: 1 492
Хм, защо пък да не може да се спи? Поръчайте си ги на друго място с механизъм. Удобни са, чистят се лесно, красиви са...

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 193
Защо пък да не са подходящи за всекидневна?
Ние си поръчахме диван тип лежанка от естествена кожа за хола. При нас е хол и трапезария и кухня в едно голямо помещение. Не се спи на тези дивани, защото като сложиш чаршаф и се пързаля, а и кожата май държи студено Thinking

# 3
  • Мнения: 3 576
А защо трябва да спите на тях??
Аз кожен диван с механизъм не видях, докато избирах за нашия хол.
Освен с такива за краката да си дигнеш...

# 4
  • Мнения: 227
Лятото не са практични.Направо залепваш за тях. Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Лятото не са практични.Направо залепваш за тях. Mr. Green
Точно така.Едни роднини на мъжа ми си бяха купили кожен диван-спалня,(беше разтегателен с механизъм) и спяха седем години на това чудо.Денем гостите им седяха ,а нощем те спяха на него.Накрая им дойде акъл и го смениха.Такова спарване  е несравнимо.Аз не мога да спя  върху  кожа.

# 6
  • Мнения: 804
Този въпрос сериозен ли е, или просто така си питаш?
Къде другаде, освен в дневната може да сложиш диван?
В тоалетната е тясно, в спалнята - няма нужда, в банята също не става, в кухнята, там може/вместо миндерче/. Ама то наистина си е сериозен твоя проблем. Къде, да му се не види, можем да сложим  кожен диван? Пък и продавачката, една компетентна...

# 7
  • Мнения: 398
http://www.dfsonline.co.uk/product.php?product=2504&cat=159& … _list.php&all

Ние си купихме ето такъв кожен диван който се разпъва и става легло за двама.
За мен няма по голямо удоволствие от това да легна и заспа на него.Страшно е удобен,като бебешко кошче  LaughingНикой не се е оплакал да се е изпотил седейки на него нито аз имам такъв проблем.Почиства се лесно с влажен парцал.През няколко месеца го чистя с шампоан който ни даде производителя.

# 8
  • Мнения: 2 161
здравейте!Предстои ни обзавеждане на всекидневната и сме си харесали прекрасни дивани, но се чудим-продавачката каза, че не са с механизъм за разтягане, защото не се спяло на такива дивани... Laughing
Не се спи на такива дивани,защото кожата спарва.

# 9
  • Мнения: 1 492
Върху мястото за спане няма кожа и няма какво да те спарва.

# 10
  • Мнения: 992
Стават
Нашите са без маханизъм за разтягане, аз много ги харесвам.Само, че  са светъл цвят и искат постоянно поддържане, аз намерих едни мокри кърпички за кожа и стях ги почиствам много лесно.
Имаме ги от няколко години и не са мръднали.

# 11
  • Мнения: 189
При родителите ми има кожени дивани, но аз не бих си взела такива вкъщи. Лятото спарват, залепват, зимата пък са студени, изобщо не поемат от околната температура, скърцат, пързалят и така.

# 12
  • Мнения: 242
 HugБлагодаря много за отговорите Hug

Общи условия

Активация на акаунт