Да купя или да не купя.....

  • 2 106
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Днес видях едни много яки ботуши в Mariella....  с равна подметка, черни, кожени, ама бижу... Проблемът е, че както каза моята половинка, те са за гъзария.... Подметката е като стъкло... и нямат подплата..... а струват .... доста прилична сума. Та, чудя се, дали да си ги купя? При условие, че имам едни ботуши за "гъзария" от Bata... уф......
Случвало ли ви се е да купувате нещо, от което реално нямате нужда, пък е доста скъпо спрямо доходите ви... Проблемът е, че ако си купя тия ботуши, май няма да останат пари за нормални...пък може зимата да е топла... и да се прежаля да ходя на работя с кола....(офисът ми е срещу НДК, 10 мин. пеша от къщи, мамицата му...)
Съвет?

# 1
  • Мнения: 738
Щом питаш значи много ги мислиш. А щом много ги мислиш рано или късно ще си ги вземеш Mr. Green Абе изчакай до утре, утрото е по-мъдро от вечерта  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 401
Всички сме правили такива покупки - неща от които нямаме нужда, било то и скъпи.  Аз имам куп щуротии, които дори никога не съм ползвала.. И аз мисля, че явно яко са ти влезли под кожата и ще ги купиш.

# 3
  • Мнения: 562
Купувай ги ботушките  Peace Имам такъв гъзарски модел и ще го нося трета зима вече, хем класика, хем гъзарски! Така че си заслужават паричките! Flutter

# 4
  • Мнения: 4 170
Купи си ги,какво толкова. Peace

# 5
  • Мнения: 3 622
Ако много ти харесват купи ги  Wink

# 6
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Съвети за покупки не давам, че и на мен като ми влезе нещо в главата нямам мира, но ако ще ти помогна да решиш ще ти кажа, че на няколко места четох, че зимата ще е много тежка. Щяла да бъде като тази на 1982 г. Simple Smile Аз спомени от тази зима нямам, но ако ти имаш направи си сравнението...Но те пък синоптиците какво ли разбират от мода при ботушите Wink

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 523
При положение, че вече си имаш "гъзарски" ботушки и още повече, че новите струват "прилична сума", аз бих те посъветвала да не ги купуваш, а да си потърсиш удобни и функционални. Все пак "гъзарията" няма да те топли зимата.

# 8
  • Мнения: 17 546
Май сумата не ти е голям проблем. Ако е така, от опит знам, че и да питаш 50 човека, щом са ти влезли в очите... ще ги купиш. Пък за обувки и ботуши като иде реч - аз лично няма какво да питам предварително знам отговора! Mr. Green Днес си купих едни, n-ти по ред, черни обувки, ама като не мога да им устоя - тоооолкова ми харесаха! Добре, че не са скъпи, та с тази мания смогвам някак ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 229
Ако имаш пари и за топлички ботушки си ги вземи. Grinning

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Щом и тема си пуснала, просто какво да ти кажа. Според мен вече може и да си ги купила!  Mr. Green Peace  Аз лично като си навия нещо не мирясвам, а и много трудно си харесвам нещо така, че не знам какво да ти кажа.
Успех с решението!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ооо да...и аз ще кажа, че щом ги мислиш значи всичко е въпрос на време  Mr. Green Peace
аз като искам нерационални неща и си казвам, че ще се лиша от нещо друго....което не че става де  Crazy  bouquet

# 12
  • Мнения: 384

Случвало ли ви се е да купувате нещо, от което реално нямате нужда, пък е доста скъпо спрямо доходите ви... Съвет?
Обикновено все така правя   Blush, обаче покрай дребчо се понаучих да се въздържам (донякъде). Изчакай няколко дни-може друг акъл да ти дойде, ако не-чакаме да се изфукаш със снимки  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 496
Ако си харесам нещо и не си го взема,продължавам да мисля за него.Щом мисля за него-значи ми е харесало много.А ако е така-гледам да го имам.

# 14
  • Мнения: 1 465
Що не си запазиш парите за нещо по-добро - дето хем да е за гъзария, хем да топли. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт