Малко помощ,ако знаете!

  • 664
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
От 2 месеца кърмя бебо,ама от няколко дни чувствам изтръпване на зърната и лека болка,дали не се дължи на корекцията на гърдите,а уж ми казаха,че нямало да има проблем с кърменето ThinkingНо най-добре да почна с адаптираното мляко и да спра да го кърмя newsm78

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Искаш да кажеш, че имаш корекция на гърдите, и може би това пречи?
Аз си мисля, че след като 2 месеца кърмиш, значи не е проблем да продължиш.
Ако нещо операцията е прекъснала канали и с нещо е навредила на жлезата, щеше да го разбереш в първата седмица след раждането.
Ако имаш силикон, подмускулно ли е, или надмускула?

# 2
  • Мнения: 2 652
Според мен за пръв път си усетила как слиза млякото или поне за пръв път си обърнала внимание

# 3
  • Мнения: 139
Ами подмускулна мисля,че е силикона,ама явно изтръпването чак сега съм го усетила.Дали знаете с какво да се мажа или да пия newsm78

# 4
  • Мнения: 253
И аз мисля, че е от слизането на млякото. В началото ме питаха дали усещам как слиза кърмата, а пък аз нищо не усещах. Чак след 2-рия месец разбрах какво е - изтръпват ми и двете гърди, но болка не усещам. Не ми е неприятно.

# 5
И аз кърмя от 2 месеца и половина. При мен от самото начало до сега ме болят и ми изтръпват гърдите. Отначалото болката беше невероятно силна, сега вече посвикнах с нея, но не съм се отказала. Моят съвет е да не се отказваш и ти. Моето бебе от самото начало суче много силно - почти винаги зърната ми посиняват, освен това понякога си върти главата като зверче. На това отдавам болката. При теб предполагам, че бебето ти е започнало да суче по-ефективно. Ако е и намаляла и продължителността на сукане, бъди почти сигурна че е това.
Успех!

# 6
  • Мнения: 966
И според мен е слизането на млякото

# 7
  • Мнения: 2 652
В никакъв случай не се отказвай от кърменето по тази причина, ще видиш по-нататък няма да има изобщо болка, а само леко изтръпване. Ако беше от корекцията, нямаше да те болят зърната, а самите гърди.

# 8
  • Мнения: 139
Да мерси,значи няма да се отказвам,ми истината е че преди повече сучеше,сега поотслабна.Защото в началото направо ябх като гейзер млякото ми постоянно избиваше Joy Blush

# 9
  • София
  • Мнения: 1 235
Щом усещас проблема само в зърната провери дали бебчо няма млечница. При мен когато се появява ми горят и болят зърната.

Общи условия

Активация на акаунт