na 2m. sme a pocti ne spimdali imame nyakav problem/POMOGNETE

  • 598
  • 11
  •   1
Отговори
# 1
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
ох милата,не се притеснявай сигурно има колики и затова не може да спи,моето първите два месеца въобще не спеше през деня и се побърквах,сега е на 3месеца и днес спа 3часа,ще мине и този период.не си мисли само лоши неща,нали е здраво,яде,реве,значи всичко е наред.

# 2
не мисла да имаме колики поне не пла6е по такь на6ин

# 3
  • Мнения: 1 367
А какво прави,като не спи,плаче ли?Ако реве непрекъснато,защо не го заведеш при педиатъра да го види?Ти познаваш различните нюанси на плача на детето ти,според теб от болка ли плаче?

# 4
  • Мнения: 98
Не се притеснявай излишно, заведи бебето на доктор за всеки случай, но най-вероятно са гадните колики. Малкият ми син до преди две седмици спеше по 4-5 часа на денонощие и то на пресекулки, като най-дългият му сън беше 40 минути! При нас помагна Лефакса, сешоара и спеше по корем на моя корем - и вече сме големи и спим!

# 5
  • Мнения: 98
А и той не плачеше по класическия начин, а се огъваше назад, а не да свива крачета и рева не беше след като е бил спокоен и изведнъж да ревне, а като почнеше - няма спиране - няколко часа каквото и да го правиш.

# 6
  • Мнения: 438
На тази възраст и Звездо не спеше.  Rolling Eyes Имали сме случаи в които реве заради коликите и веднага щом го отпуснат заспиваше,само след няколко минути започнат коликите отново и той пак надава глас.И така по цял ден. Ужас Как сте с коликите?  Confused

# 7
  • Мнения: 941
А какво прави,като не спи,плаче ли?Ако реве непрекъснато,защо не го заведеш при педиатъра да го види?Ти познаваш различните нюанси на плача на детето ти,според теб от болка ли плаче?
    ако имаш усещането,че нещо не е наред,идете да го види педиатър,да си спокойна Peace

# 8
  • Мнения: 7 723
Късно е, уморена съм- вярно е, ама почти нищо не разбрах....
Това е което успях да разбера е, че е на 2 месеца и почти не спи....
А какво точно значи това? Колко спи? И какво прави, докато не спи?

# 9
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
и моя е така,ако запси се буди след 15 минути.много неспокоен сън има,но не е от колики,ве4е ни минаха по4ти.ве4ер поне спи от 21 до 01-02 непробудно,после пак на пресекулки.

# 10
  • Мнения: 398
 И при нас е така.В добрите дни му се събира 8 часа сън за денонощие и то 4 от тях са навън в количката.
 Имахме дни , когато спеше разпокъсано и като му събирах минутите сън 0 те бяха около 4-5 часа за 24 часа.Сега вече сме в период дето поне от 22.00 до 2.00 спи непробудно и после сме на пресекулки - 20 мин сън , един час  бодуване и пак така.
 Когато са колики , аз си ги разпознавам , но през останалото време просто си иска компания.
 Когато говорих с педиатърката , тя ми каза ,че просто при всяко дете е индивидуално.Важно е да се гледа дали е активно и с добур тонус.

# 11
благодаря за отговорите.Мисля че нямаме колики поне не плаче по такъв начин.Спим по 15-20м през час и половина а когато е будно е спокоен.Значи няма за какво да се тревожа иначе наддава добре Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт