Какво си говорят мъжете?

  • 3 081
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
Заслушвали ли сте се в разговора на мъже от съседната маса?
Или пък случайно ви се е набил сам в ушите  Mr. Green newsm78

Та въпроса ми е - Какво си говореха те? Мит ли е обсъждането на връзките им, или самохвалството им  newsm78

Аз само веднъж чух такъв разговор, обсъждани бяха съпругите по най-вулгарния и просташки начин..Вярно, заведението беше нЕкво...ниКво...

# 1
  • Мнения: 2 407
Клюкарстват като нас, футбол,коли..

# 2
  • Мнения: 2 673
...нещо пикантно... Mr. Green

# 3
  • Мнения: X
Вчера едни на съседната маса, в костюми, тежкари някви...е, говориха си хората за Втората световна война и за танкове!  Grinning
Имам пък двама добри приятели, които винаги когато излизаме, почти не си приказват, а се гледат влюбено /не са гейове!/ над чашката и си викат "Наздраве"!  Grinning Мъжка дружба!

Последна редакция: сб, 29 сеп 2007, 21:31 от Анонимен

# 4
  • Мнения: 2 563
Подиграват се зверски един с друг и се целят с кламери. Това в офиса де.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 523
За жени или за коли - аз на това съм ставала неволен слушател.

# 6
  • Мнения: 984
Днес двама татковци с по едно бебе в "кенгуру"-та се разхождаха в Морската и си говориха за акита, пюрета и кърма. А ни е с нашия татун и с бебка вървяхме след тях и се подсмихвахме с одобрение.

# 7
  • Мнения: 3 622
Заслушвала съм се, но са обсъждали само коли и имоти

# 8
  • Мнения: 738
Ми повечето май обсъждат това как другите си изкарват парите, коя с кой си легнала, кой ква кола си купил... Присъствала съм и на разговори от типа "свърши ми протеина, къв да си взема; как да я изчистя тая преса и т.н." Ей такива важни неща... Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 716
За работа. За заплащане. И за това, че са по-умни от всички шефове  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 123
 Погрешно е да се смята, че само на жените е присъщо да клюкарстват, била съм свидетел многократно как мъже одумват всичките си приятели, близки и пр.Даже и моя мъж(въпреки че той даже не осъзнава)също обича понякога да клюкари.

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Зависи от мъжете.  Peace

# 12
  • Мнения: 123
 А забелязали ли сте, че всички са най-"работни" в службата, те най-много работа вършат, най-са умни, и се чувстват (повечето) все неоценени.

# 13
  • Мнения: 123
Да, така е разбира се, че не може да се слагат под един знаменател.Това е само мое мнение за масата български мъже.Може би защото жените станаха доста еманципирани и явно това им влияе

# 14
  • Мнения: 15 223
Най-често говорят за казармата и за това колко е тежко там, а пък тези жени с тяхното раждане дето се напъват и за 15 минути са родили и после цяяяяял живот се оплаквали колко било тежко раждането. А техните тежки наряди никой не ги зачитал. После се започва един словестен дуел за това кой ще е тазгодишен шампион на БГ и накрая започват да казват кой на кой мач е заложил и каква с система залага в Еврофутбола и как познавал някой си който познава друг дето на негов съсед братовчеда пуснал 0,10 лв на 5 мача и спечелил 10 000 лв  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт