Отговори
  • Мнения: 1 006
Докато си четях тук една тема, попаднах на твърдението, че "и при пазаруването си има правила".......та, в тая връзка, споделете - какви са вашите......

...белким прихвана нещо и престана да пръскам пари за неща, дето после така си висят или просто крия и от себе си, за да не ме е яд като ги видя  Embarassed

а, и вече и без това съм на 30, малко промяна (но категорично не ПЪЛНА) няма да ми е излишна Hug

Вие сте  Hug Peace

# 1
  • Мнения: 401
за грим-винаги гледам да нямам нещо подобно,за да знам ,че ще си го ползвам.например за сенките-гледам да нямам такъв цвят,ако имам розов руж-няма да си купя пак розов,даже да ми хареса,а някакъв кафеникав например-абе да имам разнообразие Simple Smile
за обувките-наи-вече да са такива ,че да си отиват на повечето ми дрехи и наи -вече да сами удобни,защото още не се е намерила обувка ,която дане ми направи рани Sad
за дрехи пак същото-да нямам нищо подобно-като цвят и модел,да си отива на нещо Simple Smile
накратно гледам нещата  ми да не се повтарят ,но да си отиват 1 с друго Simple Smile

# 2
  • Мнения: 356
споделям отговора т аз докато не изхарчя едно нещо не вземам друго,гледам нищо да не ми се повтаря като цвят  Hug

# 3
  • Мнения: 15 229
Когато купувам дрехи гледам да си пасват по цветове и материя. Почитателка съм на класическото черно и бяло. Когато купувам панталон гледам да е с високи джобове защото те визуално прибират и повдигат дупето. Блузите ги взимам по мен, за да подчертая бюста. Полите ги избирам да са или къси (правят краката ми мноооооого дълги) или с дължина до коляното (издължават ме визуално)
Обувки купувам само бели и черни, за да подхождат на всичко, а и не си падам по други цветове. Гледам да са с висок ток.
За грим обикновено ползвам сив молив, бели сенки и спирала. Фон дьо тен на Орифлейм и червило със силикон.
Ами това е май  bowuu

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Харесвам класически комбинации - бяла риза с черна блуза отгоре, нося изчистени дънки без много джобове, капси, бродерии...обувки, колан и чанта ВИНАГИ В ЕДИН ЦВЯТ...при мен това е черното...грим класически цветове - синьо, сиво, бяло...
блузите си ги харесвам по-екстравагантни...с паднали рамене или интересно деколте или различни кройки, но цветовете са пак класически... като цяло с моделите на дрехите бягам от масовото и търся нещо различно и индивидуално...но цветовете са ми КЛАСИЧЕСКИ...просто работата ми налага да съм облечена стилно и красиво...лаковете за нокти са в розовата гама, подчертаващи ноктите и ненатрапващи се... Whistling ми това е в общи линии  Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
и за обувките да добавя, че гледам да са практични за мен това означава ниски...висока съм 170 см и ако се кача на ток ще изглеждам като великан (според мен) Blush цял ден тичам по нотариуси и адвокати и предпочитам да съм на равна подметка  Peace

# 6
  • Мнения: 27 524
Качествени и удобни. Това е.

# 7
  • Мнения: 560
Решавам,че имам нужда от нещо.
Спирам на някой светофар,чопля си носа,виждам нещото на някоя витрина,спирам след светофара като ливанец в пустиня,отивам и си го купувам.
Никога не ходя на шляй-пазар.
Купувам си дрехи,които са качествени и по-класически и си ги нося с години.Но робувам на модите,което ме спасява от смяната на гардероба всеки сезон.
Предпочитам да си давам излишните пари за външния ми вид-козметика,масажи,разкрасителни процедури,фризьор,фитнес-уреди,защото на хубав човек всичко му отива.
Една поддържана жена и с дрипи винаги ще си е по-хубава от жена със занемарена външност-наднормено тегло,целулит,проскубана коса,загрубяла и сбръчкана коса,пък дори и цялата да е натъкмена във Версаче и Армани.

# 8
  • Мнения: 516
Ох, моето пазаруване е трагедия, защото аз мразя да ходя по магазините. Обикновено имам съвсем точна представа какво търся. Искам конкретно нещо, за което бих платила определена цена. За съжаление в повечето случаи изобщо не намирам оптималния вариант. Това пък ме изнервя, след което няма дреха или обувка, която да ми хареса. Рядко си купувам дрехи спонтанно. Последната ми спонтанна покупка така си стои в гардероба необличана.
Май не съм добър съветник. Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 1 176
Нямам правила, следвам интуицията си и предпочитанията си само.
Предпочитам по-изчистени модели за блузи, дънки, обувки, чанти, понеже мога да ги нося в повече случай и най-вече аз се чувствам добре така. Не прекалявам с грима, нито с аксесоарите-всяко нещо в повече не е на добре.

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 13:09 от every me

# 10
  • Мнения: 3 622
Когато купувам някоя дреха винаги си мисля с какво ще я съчетая. Бельото е също в еднакви цветове и да си пасва с дрехите - например ако днес съм облечена в кяфяво и то ще е кафяв цвят. Обувки купувам предимно на ток да са ми удобни и задължително подходяща чанта към тях.
Гримовете всекидневно ползвам черен молив, спирала и червило /сенки не всеки ден/ и като се замисля от няколко години ползвам все една и съща марка козметика.

# 11
  • Мнения: 1 906
Нямам правила, следвам интуицията си и предпочитанията си само.
Предпочитам по-изчистени модели за блузи, дънки, обувки, чанти, понеже мога да ги нося в повече случай и най-вече аз се чувствам добре така.
...
bowuu

# 12
  • Мнения: 17 546
Имам един проблем при пазаруване, всъщност не е един Mr. Green но за него. Решавам, че искам точно определено нещо, сякаш съм го видяла вече някъде по магазините и тръгвам да търся точно него. Чак се и ядосвам понякога, че не го намирам, а пък те хората може още да не са го направили. Обаче напоследък ми се случва да си намирам неща, точно отговарящи на представата ми за тях. В повечето случай купувам, когато намеря нещо, което ми е удобно, защото рядко намирам такова и момента не е за изпускане. Цветовете ми в дрехите са черно, зелено и почти всички нюанси на бежово и кафяво, и съвсем малко синьо. Имам една единствена лилава блуза и нищичко червено или розово. Козметика купувам когато ми е нужна, само червила и лакове купувам просто непрекъснато Embarassed

# 13
  • Мнения: 5 362
За дрехи и обувки-винаги мисля с какво ще ги съчетавам.Макар,че понякога желанието просто да ги имам надделява Crazy
За гримове-купувам,каквото си нямам или каквото ми е свършило.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Много съм капризна при купуване. Нямам правила, но докато избера...Не съм любимка на продавачките  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт