Някой ходи ли да плува за спорта :)

  • 1 042
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 535
Решила съм да спортувам поне малко от малко  Embarassed И понеже нямам никакъв интерес към фитнес и тем подобни бъхтания, а за редовни курсове в определен ден от седмицата не се класирам, защото работя на смени, реших да ходя да плувам. Много обичам, а и ще изразходвам малко калорийки  Party

Та въпросът ми към софиянки е: Вие плувате ли някъде, добре ли са горе-долу условията, колко плащате и как - карта, на час ли?

Интересува ме най-вече района на Света троица, Западен парк, Банишора. Но в краен случай и в центъра ще свърши работа...

Благодаря предварително и от сърце за информацията  Hug  Hug  Hug

Последна редакция: сб, 29 сеп 2007, 23:14 от Zagorka

# 1
  • Мнения: 535
Хайде де, момичета, никой ли не ходи да плува вместо фитнес?!  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 1 635
Аз ходех да плувам до 8 месец и от този съм се пъзърила с мъжът ми да гледа събота сутрин бебето, за да мога да поплувам. Аз ходя в Спартак. От миналата седмица работи и са увеличили цените от преди лятото. Сега един час е 8лв. http://www.spartabg.com/bg/home.html
Лично аз съм доволна, но трябва да се ходи в часове, когато няма уроци за деца, че в съблекалнята става лудница от майки, баби, деца, които се мотаят непрекъснато. Лично на мен ми е страшно неприятно да ходя в тези часове. А иначе водата е чиста, разделителите на коридорите не се знае на колко години са. Чистачките чистят непрекъснато, но не винаги смогват (пак визирам специалните часове)

Понеже живея в красна поляна - единствения басейн който знам е във Вилхем пик. Там ходих преди две години веднъж - беше 3лв входа, но не издържах и 15 минути от миризните и си тръгнах, като едвам се преоблякох без да си нацапам дрехите, в това, което беше по пода.

Айде, ако някой ходи в басейн по някой от новите хотели да каже за условията и цените.

# 3
  • Мнения: 4 152
Проверете в баня Мадара. Прочетох във форума, че е много по-чисто от Спартак.
Аз от доста време се каня да ходя на водна аеробика в клиниката на Мазнейкова и все не успявам. Иначе там цената е 6 лв.

# 4
  • Мнения: 535
И аз знам за баня Мадара, че и до работа ми е горе-долу близо. но ми се щеше да ми е до вкъщи, че да ходя в почивния ден. А за Вилхелм Пик ще отида задължително да проверя - много ми е близо. Дано да са поуправили "мизерията"  Praynig  че и аз много мразя да ми е гнусно...

Благодаря ви момичета   bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 1 635
Проверете в баня Мадара. Прочетох във форума, че е много по-чисто от Спартак.
Аз от доста време се каня да ходя на водна аеробика в клиниката на Мазнейкова и все не успявам. Иначе там цената е 6 лв.
А там няма ли и басейн без водна гимнастика.

# 6
  • Мнения: 330
Аз обожавам плуването и от години се каня да започна да ходя за спорта, ама все или нямаше хубав басейн наблизо или по разни други причини не ходех. Сега имам наблизо, ама пък се заех с друг спорт и не съм и проверявала как са условията...
Та в тази връзка някой ходил ли е в басейна на фитнес център Спорт Лайт в Мусагеница? Той ми е "до дупето" направо и да питам има ли тествали го или да ходя да го тествам аз ... някой слънчев есенен ден  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 1 635
Звънях в баня Мадара има само три часа прием за външни лица от 7-8, по обед май от 13 и вечер от 20.45-21.45 и входа е 7лв. карти има за две или три посещения седмично, ако си фиксираш деня и часа в който ще ходиш, ама не ми казаха цената. За съжаление аз не мога да се възползвам от тези часове.

# 8
  • Мнения: 2 759
...Звънях в баня Мадара има само три часа прием за външни лица...
                 Там наоколо е и басейна на Родина - много чистят, но за водата не знам как е. Може да се ходи цял ден свободно, през деня в работен ден мисля може и сам да си плуваш... Към 4 лева излиза с карта, включва басейн, сауна и фитнес. Не е лукс, като за цената си е.

# 9
  • Мнения: 2 199
В Техническия университет  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 759
В Техническия университет  Mr. Green
   
                 Кажи повече, моля?

# 11
  • Мнения: 2 199
Ами аз съм студентка досега влизах без пари
идват и външни хора/не студенти/ обикновенно ходех сутрин между
7-9 рядко обаче, понеже ми се спи или съм изморена  Flutter
лятото не работи, но сега трябва да е отворен и за външни посетители
мисля, че цената за външни посетители е 2-3-4 лв незнам да не ви излъжа бях чела разписа Thinking но сега не помня


# 12
  • Мнения: 315
водя детето в клиниката на мазнейкова.условията са супер,но не ме устройват часовете.чух,че срещу нея /в комплекс бокар/също има плувен басейн.може ли някой да даде координати?благодаря ви много.
и въобще помогнете с групи за плуване за първокласници.свободните ни дни са понеделник и сряда след 18.00 ч./втолник и петък сме на английски/,защото първокласника е до 17.00 на училище. newsm78

# 13
  • Мнения: 4 152
Доколкото разбрах не е комплекс Бокар, а малко по-надолу има нещо като JD Fitness - вижда се от булеварда. Но не знам подробности. Аз не успях да се организирам да ходя на плуване или водна аеробика.

# 14
  • Мнения: 535
Ох и аз още не мога да се организирам  ooooh!

Твърдо съм решила, но да видим кога ще е... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт