Овлажнители за въздух

  • 1 101
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 328
Здравейте искам да питам някой има ли Овлажнители за въздух?И доволен ли е че сега се чудя да вземам ли за на малката стаята че нещо се като вляза в стаята ми се струва че въздуха е много тежък и сух. newsm78
Моля ви кажете че ако сте доволни да вземам по бързо.
Предварително ви Благодаря Hug Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 4 111
Първо си купи влагомер, ако тогава има нужда от овлажнител - купи си. Нормалната влажност е 50-70%. Влагомери продават в часовникарските магазини. Нашият беше 3 в 1 - влагомер, часовник и термометър, струваше 10-12 лева. Зимата слагах тавичка с вода, за да вдигна малко влажността, не се набутах с овлажнител.    Mr. Green

# 2
  • Мнения: 328
Мерси Лилянчо.А този дето ти си си го взела Влагомер 3в 1 от къде го взе?
А за овлажнителя искам да взема но ме притеснява да не би много за овлажнява че да се мухлясат стените.Ние по принцеп сега като не е много студено само пускам делонгито от време на време да се включва и исушава според мен въздуха и затова искам да взема а после зимата сме на парно и неможе да слагам купичка с вода миналата година като бях бременна направо се мъчех да слагам канче с вода на парното но то неможе щото неможе да награее че да изпарява вода и затова ни трябва нещо таково като овлажнител.
Моляте кажи от каде го взе това 3 в 1 че и аз първо това да взема.

# 3
  • Мнения: 4 111
Писах, че го има в часовникарските магазини. Не знам от къде си. Аз го взех от Русе.

# 4
  • Мнения: 4 111
Виж този в сайт http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3649
Можеш да си го поръчаш, ако не намериш часовникарски магазин.

# 5
  • Мнения: 328
Много ти Благодаря ще вида в някой магазин.

# 6
  • Мнения: 4 111
Моля!  Hug

# 7
  • Мнения: 339
Аз определено съм много доволна от овлажнителя-писала съм и в други тема-диша се много по-леко, особено през зимата. Осещаш го по всичко кожа, дишане и т.н. Слагам в него и етерично масло, та става като натурален ароматизатор. Препоръчвам да си вземеш  Peace

# 8
  • Мнения: 752
Eve, можеш ли да кажеш ти какъв ползваш и горе долу какви пари е. Мерси и сори, че ползвам темата.

# 9
  • Мнения: 328
karrita няма нищо  Winkаз затова съм я отворила тази тема да вида на всеки мнението. Heart EyesИ точно и аз щях да попитам същото Еве. newsm78Предварително ти Благодаря Hug

# 10
  • Мнения: 112
здравейте и от мен!
аз имам на Chicco - по евтиния вариант и струваше 85 лева преди година.
Ползвала съм го има-няма 10-ина пъти, когато малкия беше новородено. Според мен ако имаш нужда от допълнително овлажняване можеш спокойно да слагаш влажна кърпа върху радиатора. Лично аз не го оценявам като полезен уред, а само му почиствам прахта #2gunfire
Общо взето - ако имаш излишни пари... Wink

# 11
  • Мнения: 328
Благодаря ви много ще помисля и ще се съветвам и с мъжо и ще решим да ли да вземем.Пак ВИ БЛАГОДАРЯ

# 12
  • Мнения: 5 228
Ако потърсиш в архива на форумите (http://www.bg-mamma.com/index.php) с търсачката, ще намериш страшно много информация за овлажнителите.
Лично за мен е много полезен уред ако се отоплявате с парно. През нощта въздухът не изсъхва, не се събуждаш със суха кашлица. При настинки, инфекции на дихателните пътища и т.н. също много облекчава, когато въздухът се овлажнява добре.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние имаме овлажнител на Делонги, купен преди 3 години от Технополис, когато чакахме бебето. Преди това имахме едно фонтанче, което хем овлажняваш въздуха, хем се вписваше в обстановката на дневната, но което по разбираеми причини  Laughing трябваше да скътаем за други времена.
Използвам овлажнителя най-вече прз зимата, защото от парното въздуха се изсушава. Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт