пак за Елисавета(Ели) Логинова

  • 8 576
  • 3
  •   1
Отговори
Пускам темата и тук,имаме огромна нужда от информация и мнения.Моля всеки който може да помогне да ми пише.Благодаря предварително.

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Пускам темата и тук, имаме огромна нужда от информация и мнения.Моля всеки който може да помогне да ми пише.Благодаря предварително.

  Добре, но не мога да разбера какви са очакванията ти от пускането на такава тема?... и то при положение че не виждаме твоята собствена позиция или мнение по въпроса...

 

# 2
  • София
  • Мнения: 226
Здравей,

ако ти трябва просто мнение - мога да ти споделя моето. Преди няколко години ходех при нея и смея да кажа, че съм доволна. Имах много силна алергия, която отиваше към астма почти и макар че отне доста време тя успя да ми помогне - овладяхме нещата и после година-две почти бях забравила за алергията. Сега пак имам някакви прояви, които са далеч по-леки от преди и ако се наложи може би бих я посетила отново.
Иначе тя е много приятна жена. Според мен може да и се има доверие.

# 3
  • Мнения: 178
Мисля, че тази жена има страхотно излъчване, освен че е добър специалист. От години ходя при нея за какви ли не проблеми. Бих Ви посъветвала да опитате, но всичко е много индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт