Фанта пак с въпрос /но вече изчетох библиотеката/.

  • 1 093
  • 10
  •   1
Отговори
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Вече е пети ден след овулацията ми. БТ ми е 37,5, имам постоянна тежест ниско долу в корема и прорязвани в кръста.зърната на гърдите ми парят.ЦС - като пресечен белтък?
Световъртежа ми е постоянен!
Казах си всичко, което чувствам, но въпроса ми като към по-вещи е дали е възможно Овулацията да е последвана ведвнага от ПМС или да допускам по-добрия вариант?

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 12:46 от fanta

# 1
  • Мнения: 3 154
И двата варианта са възможни. Grinning

# 2
  • Мнения: 7 716
Фанта, моят съвет е да спреш да се вглеждаш толкова в себе си, излез навън, виж какво хубаво слънце е, разходи се, обади се на приятели.
Каквото има да става, ще стане. Laughing

# 3
  • Мнения: 202
Вече е пети ден след уволацията ми. БТ ме е 37,5, имам постоянна тежест ниско долу в корема и прорязвани в кръста.зърната на гърдите ми парят.ЦС - като пресечен белтък?
Световъртежа ми е постоянен!
Казах си всичко, което чувствам, но въпроса ми като към по-вещи е дали е възможно Овулацията да е последвана ведвнага от ПМС или да допускам по-добрия вариант?
Вече от няколко месеца непосредствено след овулацията имам ПМС-симптоми, т.е. почти 2 седмици до цикъла ме тресат всякакви неразположения; не искам да те обезсърчавам, но Лали е права-най-добре е да престанем да се фокусираме в/у себе си, за да не се обнадеждаваме и после разочароваме.А когато е писано-ще стане Peace

# 4
  • Мнения: 2 309
Фантичка,в момента се чувствам по същият начин...
Факт е,че само веднъж бях така и се оказах бременна,но определено не се самонавивам.Единственото,което правя е да чакам Peace

ПП В интерес на истината в тази Библиотека,няма кой знае колко информация Thinking
Примерно не видях никъде,какво е да ти се появят две бели черти на ову-теста,а полето да си остане розово Mr. Green

# 5
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Фантичка,в момента се чувствам по същият начин...
Факт е,че само веднъж бях така и се оказах бременна,но определено не се самонавивам.Единственото,което правя е да чакам Peace


Рожбе стискам палци!  newsm20

# 6
  • Мнения: 819
Ами успех!Дано е бебче!

# 7
Вече е пети ден след овулацията ми. БТ ми е 37,5, имам постоянна тежест ниско долу в корема и прорязвани в кръста.зърната на гърдите ми парят.ЦС - като пресечен белтък?
Световъртежа ми е постоянен!
Казах си всичко, което чувствам, но въпроса ми като към по-вещи е дали е възможно Овулацията да е последвана ведвнага от ПМС или да допускам по-добрия вариант?
Здравей и от мен!Моето мнение е следното:От както правим опити за бебе, след овуто,имам тези болки,който споменаваш и така докато ми дойде цикъла.Не ме разбирай погрешно,но само ти казвам,че бебеправенето понякога оказва влияние,и може да се случват и странни неща.успех   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 586
Фанта мила, аз опитвам от скоро, но улавям в себе си симптоми на какво ли не след ОВУ. Сигурно съм ги имала и преди, но просто не съм се заглеждала... Та искам да кажа - спокойствие му е майката... Много ти стискам палци да е това, което искаш  Praynig ! Желая ти много успех!

# 9
  • Мнения: 84
Фанта, аз последните две седмици се чуствах по същия начин и имах всичко, което описваш + гърди като буци и ме гонеше огромна жажда и съответно често ходех до тоалетна, но сега лелката си ме е натиснала доста сериозно. Откакто правим опити всеки месец едни "признаци" откривам, други не и всеки път ми се струва - този път е по-различно май е станало, но.... май взирането повече психясва.
Успех и дано желания резултат не се бави много!

# 10
  • Мнения: 1 919
стискам ти палци...ама и при мен беше така преди да забременеяя......без да знам де.....указах се бремена.успех!

Общи условия

Активация на акаунт