Кафеникаво течение

  • 1 140
  • 15
  •   1
Отговори
От няколко дни имам черно-кафеникаво течение без особена миризма.  Embarassed Ще отида на лекар другата седмица, но бих искала да чуя и вашите мнения, ако ви се е случвало.
Притеснявам се да не е някоя киста.  Confused Миналото лято родих със секцио, ако има някакво значение...  newsm78

# 1
  • Мнения: 27 524
Не е от секциото. Защо чак другата седмица, а не още утре? Не отлагай  Peace

# 2
  • Мнения: 572
Може да е малко поостаряла кръв, не чакай!

# 3
  • Мнения: 7 723
Да не пиеш някакви противозачатъчни?

# 4
Да не пиеш някакви противозачатъчни?
Не, никакви. Предпазваме се с презервативи и имам някакво съмнение, че е от един ментов Дюрекс, с който хич не ми беше добре...  Embarassed колко тъпо звучи

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 114
За всеки случай си направи и тест за бременност. Аз имам извънматочна, първите симптоми бяха такива и теста ми беше положителен. Не искам да те притеснявам , но нищо не ти пречи да направиш тест и по-скоро отивай на лекар. Прочетох , че се пазите , но все пак ако имаш някакви съмнения......

# 6
  • Мнения: 46 430
Докато бях бременна ми се случи.
Направи си един тест за всеки случай  Peace

# 7
Докато бях бременна ми се случи.
Направи си един тест за всеки случай  Peace
Направо ме вкарахте в размисъл...  Shocked

# 8
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Най-добре беж на лекар. Аз имах такова течение след раждането на дъщеря ми. Не е нещо сериозно ... някакакви фоликули които се пукали когато не трябва ... абе нещо такова беше. Изписаха ми противизачатъчни и въпроса бе решен. Сега нямам този проблем  Peace. Та, върви да те прегледат най-добре лекар ще ти каже от какво е.

# 9
аз съм имала такова течение при различни ситуации.
1) преди да забременея- случваше се редовно-имах  поликистоза на яйчника,но от тия -воднистите кисти и съответно не особено редовен цикъл;
2)когато забременях за първи път в края на 3 месец.оказа се че ембриона е спрял да се развива в 6таседмица и това е начало на спонтанен;
3)при втората ми бременност при имплантацията на ембриона-седмица след оплождането...

общо взето може да е всичко  Thinking .един преглед би дал най-добър отговор какво точно е.дано не е нищо сериозно

# 10
  • софия
  • Мнения: 25 195
За всеки случай си направи и тест за бременност. Аз имам извънматочна, първите симптоми бяха такива и теста ми беше положителен. Не искам да те притеснявам , но нищо не ти пречи да направиш тест и по-скоро отивай на лекар. Прочетох , че се пазите , но все пак ако имаш някакви съмнения......

Точно това и аз щях да напиша. Направи си тест.

# 11
  • софия
  • Мнения: 636
пЪРВО СИ НАПРАВИ ТЕСТ, КАКТО СА ТИ КАЗАЛИ МОМИЧЕТАТА ПО-ГОРЕ. ПОСЛЕ-ИДИ НА ЛЕКАР!нАЙ-СКОРО!

# 12
  • Мнения: 5 026
За твое спокойствие-на лекар  Peace

# 13
  • Мнения: 229
Аз съм запомнила едно нещо от моя доктор - няма кървене или прецапване без причина.

# 14
  • Мнения: 3 069
не е от секциото.
Може да е сериозен гинекологичен проблем, а може и да не е.
Тук няма да намериш отговора.
По възможност отиди спешно на преглед.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт