kude da rodq???

  • 780
  • 7
  •   1
Отговори
kude e nai-"dobre",bez chastni cliniki,da se rajda v Plovdiv?Klonqx kum Xiryrgiite,no nesho mai doktorite tam ne sa mn.kadurni!!!daite suvet!!!nqma vreme!!

# 1
  • Мнения: 572
Шеинпвп мила ако ти е удобно!  bouquet
Язък че не си в СФ

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 149
Аз пък съм много доволна от докторите в Хирургиите, лежах там последните 20 дни преди раждането и не видях недоволни от тях. Е, за другия персонал може би има какво още да се желае..... но като за държавна болница нивото според мен е добро.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Задължително ВМИ - хирургиите! Аз родих там, имам приятели доктори, те ми го препоръчаха. Много съм доволна и от екипа, и от послеродовите грижи. Пари не са ми искали, за абсолютно нищо. Чистят по 2-3 пъти на ден, детето ти го дават след 2 часа да седи при тебе, стимулират те да кърмиш. Имам наблюдения и за частни клиника - моята снаха роди в Селена - детето се роди с дермална инфекция, имаше и стафилококова на очичките /уж била от майката, но моето джипи, което ми е добра позната каза, че са излъгали/, имаше и при раждането други проблеми, които не биха се случили в държавната клиника. Там са най-добрите екипи, както з араждането, така и за бебето. Успешно раждане.

# 4
  • Мнения: 983
И аз родих в Селена, но не съм имала никакви проблеми. Колкото до нечстните и аз съм чувала, че в хирургиите, са добри.

# 5
  • Мнения: 141
Раждах в "Весела"доволна съм условията са добри.Водещият раждането бе Доктор Минев има златни ръце.Лекаря вече е в частната клиника "Селена"ЛЕКО РАЖДАНЕ Hug

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Във "Весела" .Аз раждах там и съм много доволна.

# 7
  • Мнения: 245
 Simple Smile   където и да родиш, няма зна4ение, навсякаде са длъжни да се погрижаи за теб и бебето.

Общи условия

Активация на акаунт