Ориенталски танци (Belly Dance) във Варна

  • 62 164
  • 585
  •   1
Отговори

Анкета

Ако във Варна се открие школа за belly dance бихте ли се записали да тренирате?

Опции:

# 360
  • Мнения: 11 747
май 8 такта  бяха  newsm78 нови движения към танца.Не много.Ама упражнявахме разни други неща, не помня вече какво.

# 361
zdraveite kazvam se neli i mnogo iskam da sezapisha na orientalski tanci ili neshto podobno molq vi otgovorete mi dali ima nqkakva takava shkola po orientalski tanci vav varna i ako ima kade se namira MOLQ WI!!!!! mn iskam da se zapisha

# 362
  • Мнения: 160
zdraveite kazvam se neli i mnogo iskam da sezapisha na orientalski tanci ili neshto podobno molq vi otgovorete mi dali ima nqkakva takava shkola po orientalski tanci vav varna i ako ima kade se namira MOLQ WI!!!!! mn iskam da se zapisha
newsm78  цялата тема е точно за школата във ВАРНА  Wink И все пак: намира се в х-л "Черно Море" в зала "Хуни", ако прочетеш темата ще разбереш повече..  Thinking

# 363
  • Мнения: 5 241
Оказа се, че в "Хуни" има всеки вторник и петък от 18.30 часа -Ориенталски танци. А вторник и четвъртък от 19.15 часа- Бели денс.

# 364
  • Мнения: 11 747
Радина - ти пробвала ли си ги другите 2 школи, за които пишеш?Освен тази на която ходим.Как са?

# 365
  • Мнения: 5 241
Радина - ти пробвала ли си ги другите 2 школи, за които пишеш?Освен тази на която ходим.Как са?

Не, не съм. Моя позната е ходила на Бели денс при Теди и е много доволна. Както бях писала по напред в темата на мен през седмицата ми е далеч по удобно, затова потърсих и други варианти  Peace

# 366
  • Мнения: 459
я дайте отзиви за другите 2 школи

# 367
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
И аз искам да чуя отзиви за другите школи Praynig

# 368
  • Мнения: 11 747
Оказа се, че в "Хуни" има всеки вторник и петък от 18.30 часа -Ориенталски танци. А вторник и четвъртък от 19.15 часа- Бели денс.
така! оказа се, че в Хуни няма Ориенталски танци и Бели денс в друг час, освен в събота 17ч и неделя 15ч!

# 369
  • Мнения: 5 241
Хммм много странно  Thinking
Подведоха ме , а аз вас. А това е програмата, която взех от Хуни, за месец ноември Sad

# 370
  • Мнения: 11 747
нека уточня и тук - занятията ги има под това заглавие, но това е всъщност аеробика с латино елементи! Да, латино елементи!

# 371
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз пък, гат бяф млада, преди година нявярно, видях в Хуни, че имат Ориенталски танци в някакъв вечерен седмичен час. Но ходех на йога и не ми бе възможно да се освободя за друго мероприятие. Сега не разбрах, какво последно се оказало и къде се е показало и чия информасия и най-достоверна, аджеба? Mr. Green

# 372
  • Мнения: 11 747
Ами то май освен мен друг не е пробвал Ориенталските танци с вечерния час!
По график си ги има, както е казала Радина, но просто не са ориенталски, нито пък са танци.
Писах по-горе, че са аеробика с елементи на латино танци - бачата и салса, накрая и едно сиртаки спретнахме на Барба Яни.Имаше в един момент привкус на ориент с няколко неизяснени движения, но то беше за 5 мин от общо 60 мин занятие.
Всичко това е сложено в разписанието на занятията под заглавие Ориентаски танци.

В друг час има Бели Денс, който ми казаха, че е аеробика, дори повече от Ориентаските танци, които си бяха дефакто и те аеробика.

Всичко по-горе не се отнася до танците в събота и неделя, които са в стил raqs sharki и поне са танци!

# 373
  • Мнения: 198
има, няма, аз нашта школа не я сменям  Flutter Hug

# 374
  • Мнения: 11 747
ани, и ти ли си на тези танци, бе!?
Коя си ти, аз не те знам, я се опиши? Laughing
Аз съм 'pina' трябва да ме знаеш! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт