Той забравя ли за годишнината от вашата сватба?

  • 2 541
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
 newsm38 Много ме натъжава факта, че съпруга ми редовно забравя нашите годишнини.
Случвало ли се е и на вас?

# 1
  • Мнения: 2 427
Не,ама аз редовно! Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
Не,никога досега не е забравял!Дано и занапред да е така!!!!!

# 3
  • Мнения: 4 451
Забравя, да. Confused Преди това за мен беше едва ли не трагедия. Сега гледам малко по-философски на нещата. Много по-важно е това, че е невероятен съпруг, баща и човек.

# 4
  • Мнения: 183
На 5-та годишнина забрави, но.........и аз забравих Embarassed
Вечерта седя с родителите си на кафе и стана въпрос за тяхната годишнина - та по този повод се сетих, че точно този ден и ние имаме годишнина. Обадих се веднага на половинката  /към 19,30 ч./ и му казвам - Честита годишнина! А той - Честита ни годишнина! Кажи ми, моля те, че не си се сетила още от сутринта, а да чакаш да видиш дали аз ще се сетя  newsm17 Flushed
Така зададения въпрос  ме провокира да отговоря с "Да"smile3506, но понеже съм добра душица smile3521 си признах, че и аз не съм се сетила..................... newsm11

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Много ме ядоса на миналата ни годишнина,като искаше да покани негови приятели на гости.Лелле ,като тропнах с крак.и стана моето.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Той не, но аз - да...
Мъжете по принцип не държат на дати и поводи, тъй че не го приемай толкова навътре. В смисъл, не че не им пука, просто са разсеяни в това отношение.

# 7
  • Мнения: 22 343
Хехе по едно време се случваше майка ми и баща ми да забравят за годишнината си. ))
Добре че баба ми се обаждаше от предишният ден и ги канеше на гости по случая. )) Че да отпразнуваме. )))

# 8
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
най-редовно! но пък спрях да се  сърдя! не мога да му сложа още един 4ип и за това!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
О да беше само той. Предния път се сетихме за годишнината 6-7 дни след като вече беше минала.

# 10
  • Мнения: 4 651
Забравя, той рожденните дни на майка си и баща си не помни кога са Simple Smile. Така че просто напомням редовно.

# 11
  • на майната си
  • Мнения: 424
Забравя, той рожденните дни на майка си и баща си не помни кога са Simple Smile. Така че просто напомням редовно.
Peace  и нашия така

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Дати не помня!
С изключение на моята защото съм си набил егн-то в главата. За останалите трябва да ми се напомня.
А за годишнината и двамата бяхме забравили миналата година .....

# 13
  • Мнения: 2 161
Забравя,естествено.И аз забравям.Веднъж се чухме точно на годишнината от сватбата,обаче и двамата нищо не си казахме по този случай.След това ми позвъни майка му и ми честити.На следващото ни чуване по телефона,аз с обиден тон му казах:Как можа да не ми честитиш годишнината?Ясно ми е колко си мислиш за мен.А той виновно започна да ми се извинява,накрая се светна,че всъщност и аз толкова я помня.

# 14
  • Мнения: 2 700
Не. Вчера имахме годишнина и ме събуди с букет цветя, който беше купил и скрил от предната вечер.

Общи условия

Активация на акаунт