Avon - обсъждане на продукти

  • 28 535
  • 298
  •   1
Отговори

Анкета

Кои продукти на Avon най-много харесвате?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • София
  • Мнения: 971
Момичета - има тема за Eйвън за представители, но няма за клиенти  Laughing

Така че ще отворя една, за да можем да обсъждаме продуктите и да си даваме съвети и препоръки кой продукт е подходящ.

Ето и новият каталог 13:
http://picasaweb.google.co.uk/pazaruvane/Avon132007

Да споделя и че се влюбих в новия дамски парфюм Rouge на Кристиян Лакроа - вълшебен, женствен, чувствен - когато съм с него всички ме питат кой е аромата  Party

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 00:01 от Finty

# 1
  • Мнения: 511
Добра идея Peace Тъкмо и ние представителите да почетем повече мнения  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 498
Да, наистина добра идея, май имаше преди такава тема. Simple Smile
Мен ме интересува едноетапният химически пилинг има ли ефект!
 Иначе съм използвала досега:
шампоаните Адванс Технолог. - за тази цена са супер
омекотител за кожички, този който е като молив и като се отвори вътре е с четка - страхотен е има ефект.
фон дьо тен - муса - много е приятен  на кожата и леко матира.
от серията Натурал няколко продукта - добри са.
Дълготрайното червило - много е добро.
Слънцезащитен крем - екстра е.
Автобронзант - хубав е но трябва да се нанася доста прецизно иначе става на петна.

# 3
  • Мнения: 992

Да споделя и че се влюбих в новия дамски парфюм Rouge на Кристиян Лакроа - вълшебен, женствен, чувствен - когато съм с него всички ме питат кой е аромата  Party

Аз този парфюм сега го поръчах за майка ми, искам да и го подаря за Коледа. Мисля, че ще и хареса целият комплект с крема за лице, червилото и спиралата.

Аз съм доволна от повечето продукти, без спиралите и фон дьо тените

# 4
  • София
  • Мнения: 971
Да, наистина добра идея, май имаше преди такава тема. Simple Smile
Мен ме интересува едноетапният химически пилинг има ли ефект!
 Иначе съм използвала досега:
шампоаните Адванс Технолог. - за тази цена са супер
омекотител за кожички, този който е като молив и като се отвори вътре е с четка - страхотен е има ефект.
фон дьо тен - муса - много е приятен  на кожата и леко матира.
от серията Натурал няколко продукта - добри са.
Дълготрайното червило - много е добро.
Слънцезащитен крем - екстра е.
Автобронзант - хубав е но трябва да се нанася доста прецизно иначе става на петна.


За съжаление не съм ползвала химическия пилинг, някоя друга мама ще трябва да каже мнение.
Аз да похваля няколко стари, но златни продукта  Grinning

Интимния гел - чудесен продукт, пръв избор на повечето ми приятелки
парфюма малка черна рокля - класика в жанра!
лосионите за тяло - няма такива аромати  newsm53
серията грижа за краката - много добра колекция и първокачествени продукти

това по мои наблюдения са най-най-търсените продукти.

за да не звуча много приповдигнато за всички продукти (нормално е, аз самата не харесвам всичко, не е правилно според мен да хвалим нещо което не е добро и да подвеждаме момичетата) - не ми допадат повечето спирали на Ейвън - най-новата с подвижната четчица не съм я ползвала и не мога да кажа мнение, ще си я поръчам обаче Peace

Моят личен фаворит сред ароматите е Pur Blanca - мога да съм с него всеки ден и няма да ми омръзне  smile3501

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
Аз пък съм в чуденка, дали да си поръчам парфюма на Лакроа!!! newsm78

# 6
  • Мнения: 1 668
Анкетата има само една опция эа гласуване, а аэ имам два фаворита Crossing Arms

# 7
  • на терасата
  • Мнения: 656
От доста време използвам продукти на AVON, но не съм представител.
Според мен имат добри и не толкова добри продукти. Жалкото е, че много добри продукти вече не се предлагат
Допадат ми:
тоалетна вода Summer White
ANEW Retroactive пилинг маска (вече не се предлага)
Топ лак (също не се предлага вече)
дълготрайните червила
маската за лице Naturals с праскова
пените за вана, използвам ги и като душ-гел
лаковете за нокти не са лоши, имат хубави цветове и са сравнително трайни

Не ми допадат:
кремовете за лице, почти всички, подходящи за моята суха кожа съм пробвала, но не ми харесват
повечето от ароматите им имат базисни нотки, които не ми харесват, направо ме дразнят
сенки, спирали, пудри, червила.... нищо особено, има по-хубави за тези цени
шампоаните Naturals никак не ми харесват

Интересуват ме мнения за химическия пилинг ANEW.

# 8
  • София
  • Мнения: 971
Анкетата има само една опция эа гласуване, а аэ имам два фаворита Crossing Arms

исках да я направя с няколко опции, но системата не ще и не ще  Confused

# 9
  • София
  • Мнения: 971
Аз пък съм в чуденка, дали да си поръчам парфюма на Лакроа!!! newsm78

пробвай го, вземи си тестер и ако ти хареса вземи го  Laughing
парфюм трябва да се тества преди да се купи  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 549
Да, наистина беше по-добре ако имаше възможност за няколко отговора. Аз също съм представител на продуктите с марка AVON.
За парфюмите честно казано не са по мой вкус. Аз не обичам тежки и сладникави аромати, а тези са точно такива.  Шампоаните също не ми допадат. Ползвам душ-гелове и лосиони, почистващи продукти, но не от всички съм доволна.Кремовете за лице също не ми харесват. Спиралите не са много добри - четчиците вечно ми слепват и сплъстяват миглите.
Напоследък съм голяма фенка на спа-продуктите. Ползвам перления руж - допада ми. Преди години имаше прекрасен фон дьо тен, но го спряха. Имат сполучливи червила и сенки (но не кремообразните сенки). Серията за крака е добра Peace Аксесоарите изглеждат хубави, но цените ми идват малко в повечко Whistling Щях да пропусна слънцезащитните кремове - много са добри Peace
Май направих почти пълен разбор на продуктите Mr. Green.
Иначе използвам тази марка козметика вече 9 години Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 971
Да, наистина беше по-добре ако имаше възможност за няколко отговора. Аз също съм представител на продуктите с марка AVON.
За парфюмите честно казано не са по мой вкус. Аз не обичам тежки и сладникави аромати, а тези са точно такива.  Шампоаните също не ми допадат. Ползвам душ-гелове и лосиони, почистващи продукти, но не от всички съм доволна.Кремовете за лице също не ми харесват. Спиралите не са много добри - четчиците вечно ми слепват и сплъстяват миглите.
Напоследък съм голяма фенка на спа-продуктите. Ползвам перления руж - допада ми. Преди години имаше прекрасен фон дьо тен, но го спряха. Имат сполучливи червила и сенки (но не кремообразните сенки). Серията за крака е добра Peace Аксесоарите изглеждат хубави, но цените ми идват малко в повечко Whistling Щях да пропусна слънцезащитните кремове - много са добри Peace
Май направих почти пълен разбор на продуктите Mr. Green.
Иначе използвам тази марка козметика вече 9 години Peace


повечето парфюми наистина са по-тежки, затова харесвам пур бланка  Peace
от серията планет спа също съм доволна, но това е нормално - все пак е най-високия клас  Laughing

# 12
  • Мнения: 377
Гласувах с други.
Любимия ми продукт - крем за ръце със силикон и глицерин.
Харесвам и СПА серията.

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Промених, сега има 3 опции за глас; който желае, може да изтрие гласа си и да даде вот наново.
По-рано имаше теми за клиенти, какво ли стана с тях?

# 14
  • София
  • Мнения: 971
Промених, сега има 3 опции за глас; който желае, може да изтрие гласа си и да даде вот наново.
По-рано имаше теми за клиенти, какво ли стана с тях?

Благодаря, Бу!

И аз търсих темите за клиенти, но са много назад, та реших да спретна прясна   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт