Първа Октомврийска Интернационална Теми4ка 1-7.10.07

  • 6 584
  • 146
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 183
Здравейте, сладурки!
Ехей, имам 4естта да запо4на една седми4на тема, благодарение на факта, 4е ве4е не работя, а и най-ве4е за това, 4е при нас се съмва много преди да е настъпил новият ден при пове4ето от вас!
Мили мои сладурани, желая ви една седмица, изпълнена с радост, положителни емоции, усмихнати лица, любов и разбирателство у дома!  Heart Eyes

Тук днес е грейнало едно слън4ице! sun
В4ера цял ден валя, но сега е слън4ево и за моя голяма радост - трите праскови в двора са цъфнали!

Звезди, браво на юнака, 4е ви е оставил да поспите. дано се е успокоило ве4е 4ове4ето!  Hug
Тали, браво за аватара! Супер мацка! Как са Мади и Вик? за Томи какво да ти кажа -  в момента друго по-голямо събитие го вълнува - от 4 години не сме си ходили при бабите в БГ, а вълненията по даскалото после ще му дойдат!
Ели, вие по Великден ли планирате да си ходите? Е, нямаме намерение 4ак толкова да стоим ние. Все пак оставяме тати сам.  Heart Eyes А как се адаптира Емката в градината?Сигурнои много й харесва.
Пала4инка, по-добре ли е Марти?
Ралфи, рождения ден беше супер, а Томи се нащуря до насита, 4е и хора игра с другите деца и с "Българските рози". После нещо едната барманка много си го хареса и тои се беше изкиприл на бара до нея, видимо каталясал от игра, но НЕ желаещ да идем да спим). Тя му наливаше вода, щото той не е много по сладките напитки, 4ерпеше го с ядки и си говореха, като тя не спираше да повтаря, 4е бил много сладък  bowuu, по-то4но "handsome"  bowuu - на мама гарджето!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

за вси4ки, които имаt да наваксват с информация, ето и старата теми4ка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=225858.0



Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 07:41 от МАЙКА

# 1
  • Мнения: 952
Добро утро слънчеви момичета!

Дано Слънчо ни се усмихва по често през прозореца и да изпълва  дните ни с оптимизъм и красиви емоции.

МАЙКА - благодаря за новата темичка. А на теб приятна почивка, нали вече не си на работа. Томасито явно от малък е страшно контактен и очарова и малки и големи щом като дори и барманката е омагьосал. Да го нацелуваш.  Heart Eyes
Специално за вас момичета - закуска, кафе,чай и по едно свежо сокче.

   
 

# 2
  • Мнения: 5 183
Ралфи, ти оздравя ли?

# 3
  • Мнения: 7 914
аз само да се запиша, че малкия иска внимание Hug  bouquet
МАЙКА
 мерси за темата  bouquet

Ralfieta
 ама ти болна лис и била.. аз нали все минавам набързо и чела недочела.. да оздравяваш Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 5 475
И от мен слънчева и усмихната седмичка.  bouquet
 
Ралфи ,как си?  newsm78
Аз се съвзех , но се наложи да мина на антибиотици. Rolling Eyes
Все още кашлям ,но не е както преди. Wink

Отивам да изчета писаното през уикенда с кафенце в ръка.  Wink

# 5
  • Мнения: 1 294
Добро утро,
Марти е по добре о6те от в4ера... свали температурата изведнъж... о6те в4ера сутринта се събуди без. Днес ве4е е на детска градина пак. Simple Smile Линфите о6те са му подути, ама докторката каза, 4е 6те отнеме поне о6те седмица, две да спаднат.

Днес денят запо4на стресира6то... установихме, 4е една от спот лапите в гардеробната е твърде близо до тавана на гардероба и е прогорила до въглен кратер4е около 5см в диаметър и около 1см дълбоко в тавана на гардероба... 4естно казано, о6те съм ужасена как може6е да се подпалим. Поне ми остава успокоението, 4е лампите не са вклЮ4ени през но6тта когато спим. Shocked
Мисля да викна някой от пожарната безопасност да огледа къ6тата да не сме допуснали някаква друга подобна простотия...

Майка, хайде 4естито отпускарство...Simple Smile Колко е хубаво като вижда 4овек, 4е детето му се забавлява...Simple Smile

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 11:05 от palachinka

# 6
  • Мнения: 952
palachinka - добре, че сте се разминали с малкото зло. Дано няма други подобни стресиращи ситуации у вас. И Марти дано вече се е оправил  Hug

МАЙКА - уж оздравях  Laughing

Звезди - бях болна миналата седмица, но вече се пооправих.  Wink Вие как сте бебчо спокоен ли е вече?

Astrea - добре поне, че антибиотиците са помогнали. Аз не стигнах до тях, но пък и кашлица нямах. Само хремата и онова ужасно главоболие. Дано вече да ни се разминават настинките  Praynig

Целувки за всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 110
Добро утро и от мен моми4ета:)

Още недосъбудена колко се зверих на поста на Пала4инка - 4ета 4ета "спорт лапите" и викам абе в тази детска градина и в гардероба ли има гимнасти4ески уреди newsm78 4ак на третия про4ит се усети за какво иде ре4.... Добре 4е беля не е станала Praynig

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро! Hug
При нас седмицата (и месеца Mr. Green) започват със слънце, това не го бях виждала отдавна Joy
Поздрави на всички и ще се засилвам да чета предната тема, за да вляза в час Thinking

# 9
  • Мнения: 1 294
Уф, да бе... дето се вика "печаЛна греШка" ...   hahaha

# 10
  • Германия
  • Мнения: 8 085
 Hug
  Nature Sun With Face kaffeetrmker_2   
 breastfeeding

# 11
  • Мнения: 1 550
добро утро и от мен  Hug

и наш Алекс беше болен през уикенда ooooh! как намира все през почивните дни да се разболее Thinking все още не знаем дали утре ще го водим на фермата newsm78

Палачинка, хубаво е, че Марти вече се е пооправил Hug. това да се посъветваш с някой от пожарната безопасност е добра идея. добре, че ви се е разминало с уплаха само.

Ралфи, благодаря за закуската:hug: супер, щом се чувстваш по-добре. дано и стачката завърши благополучно и ежедневието се нормализира.

Астреа, и на теб бързо оздравяване  bouquet

Палачинка, постинга беше много оригинален  Hug

Вес,  преместихте ли се вече? или все още сте в процес на местене? дано се радвате на слънчева седмица Hug

Звезди, Звездния пръст е приоритет. цунки на малкия сладурко Heart Eyes спи ли вече по-спокойно?

Карилуис, голяма си ми сладурана Heart Eyes

Майка, благодаря за новата темичка  bouquet как се чувстваш сега вече отпускарка? Томи  Heart Eyes щом от сега очарова жените, приготви се за сериозна женска офанзива  Hug

ние все още се помайваме със стаята на Алекс (тя вече историческа стана Rolling Eyes). по план трябваше да я изчистя тази неделя и мъж ми да почне да сглобява мебелите. но нали Алексчето се разболя, се гушкахме два дена на дивана Heart Eyes ходихме вчера да купим последните неща. естествено, като търся нещо не го намирам Crazy. та, тази седмица се надявам вече наистина да се купи всичко. иначе остава да тегля един парцал и да вкараме мебелите.
сега решихме, че нашите ще идват тук по Коледните празници и ще останат до рождения ми ден. та трябва да се пригоди таванския етаж за тях. така като гледам с какви темпове правим такива неща, таман до Коледа ще сме приключили Crazy.

ползотворна седмица и лек ден Hug


# 12
  • Мнения: 5 183
Моми4ета, днес побързах да ви се похваля сутринта колко е приятно и слън4ево.
Аз, като една примерна домакиня-отпускарка, сготвих и метнах няколко перални, вместо да изведа детето на разходка.
А като се нагласихме най-сетне да излезем, такъв дъжд се изля (и още не е спрял, а ве4е е късно ве4ерта), 4е щеше да ни удави. Направ буря си е - с гръмотевици и проливен дъжд + вятър. Томи се шашка и само ходи да проверява затворени ли са вси4ки прозорци и врати. Подска4а стреснато при всеки гръм.

Гери, не знаех 4е и ти си болна. Оздравявай! Hug
Миленски, какво му беше на Алекс през уикенда?

# 13
  • Мнения: 1 550
Майка, дано да се покаже слънчо скоро при вас. слънчева седмица ви пожелавам  Hug
Алекс вдигна температура и си лежа два дена с мама на дивана, без да му има нещо друго. днес пък разстройството го почна Crazy ще видим как ще е до утре. но днес поне няма температура и се заиграва. 

# 14
  • Мнения: 1 294
Миленски, мани мани... мъжът ми огледа и се произнесе, 4е не било истинско прогаряне а просто от температурата през 2те години през който е там гардероба малко по малко се е стопил и напрактика станал на въглен, но не пожар в смисъл да пламне. Тази идея малко ме успокоява, той уж ги разбира тези не6та като инжинер. Но се разбрахме, 4е дове4ера 6те има обстоен оглед за други такива недоглеждания. М/у другото преди седмица, две Марти бе6е с разстройство 2_3 дни. Първите дни по 5 пъти бе6е дрискал 3тия 4. Направо му се бе6е протрило дупето, горкото. Ама мина ве4е.

Общи условия

Активация на акаунт