Октомври грее във позлата, дарява ни с надежда свята!

  • 20 145
  • 565
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 091
Здравейте мили момичета!

Добре дошли в месечната ни тема! Надявам се тук да пишем само хубави неща!

Аз ви черпя виртуално за първата половингодинка на дребната ламя Амалия!

# 1
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Честита половин годинка на Мия! Да става все по-неотразима, да радва мама и тати и да расте здраво и весело дете!
Пожелавам успешен месец на всички! На очкващите двете чертички стискам палци! На бременните напомням да си пазят нервите за след раждането и да не се притесняват за нищо, за да са им кротки бебоците  Hug И, разбира се - всичките ни дечица да са здрави и да ни носят радостни емоции!   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 941
Само хубави новини пожелавам за всички оттук нататък. Hug Hug Hug
Честита половин годинка на Мия! Все така да е "послушна", щастлива и здрава!
Лами, много готино заглавие  bouquet

# 3
  • Мнения: 280
Страхотна нова темичка  Hug
Ламски да ти е жива и здрава сладураната и много радост да ви носи   bouquet Hug
Аз днес ходих на консултация и пак ме постреснаха , защото бебо е доста голям с цели 2 седмици по напред върви и сега ще ми търсят причина ,тъй като диабета отпадна като вероятност.Надявам се Чернев да ме зарадва с нещо като отида сега в сряда при него. Иначе е 100% мъж и тестисите се видяха вече сега като се е обърнал с главата на долу, че до сега само пишка виждаха без тестиси  Laughing

Желая ви от сърце през този месец много положителни емоции и тестове  Grinning Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Честита половин годинка на Амалия, да расте здрава и щастлива и винаги да има такава усмивка като на снимката  Heart Eyes
Днес си взех резултатите от повторното изследване, което си направих и за щастие нямам нито хламидии, нито цитомегаловирус. И сега мисля да драсна едно писъмце на доц. Конова и да й опиша накратко моите истории, за да ми каже дали има нужда да си правя имунологични изследвания. И ако няма нужда се захващаме с бебеправене Simple Smile
Весела седмица на всички!
Ники знам, че за теб началото на този месец е тъжно и те прегръщам и тук в тази тема  Hug

# 5
  • Мнения: 7 109
Ламко, още си в поетична серия. Браво!  Hug

Дано вземе, че да се случи и нещо хубаво вече.   

# 6
  • Мнения: 1 008
Ламче, да ти е жива и здрава хубавицата! Толкова бързо минава времето, нали?
fever радвам се за резултатите и ти пожелавам успешно бебеправене  Hug
dari76, защо да е притеснително че просто е по едро бебчето? Като е по малко не е хубаво, като е по голямо пак проблем... в крайна сметка бебетата не могат да се развиват по калъп - в еди си коя седмица да закове еди си какви размери...
Нашата Виктория в неделя стана християнче. Държа се много прилично и даже се забавлява в църквата. Ще кача снимки в общото албумче.
  bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честита половин годинка на Амалия!!!  bouquet само радост да ви носи. Heart Eyes
Шер Честито ви християнче Виктория!!!  bouquet Незнам вие къде се разхождате,но ние по цял ден сме в градската градина.Така ми се иска да се видим...
Дано да има само хубови новини този месец...

# 8
  • Мнения: 1 008
_MEGI_ мерси!
Ние обикновено сме си в квартала, обаче ако се уговорим мога да дойда в градската, не ми е далече. Вече се цедя по нарядко и мога да ходя и по надалече. На мен най ми е удобно след 3-4 часа, защото обедния сън Вики държи да си го спи вкъщи в кошарата, в количката не и е удобно и се събужда много бързо.
Ако се уговорим мога да дойда и утре, другиден ...

# 9
  • Мнения: 3 091
Шерче, страхотна снимка - отсега е на компютъра!  Laughing Меги - много сте порастнали!
 Wink

Рончо, поезията ми е слабост! може да се види по заглавието на априлската отчетна Mr. Green

Ще ходите ли на общофорумската среща на 13-ти? Аз ще направя всичко възможно - ще се радвам да ви видя там!

# 10
  • Мнения: 7 109
Шерче, да ти е живо и здраво христианчето.
И тя вече е голяма госпожица на 7 месеца.  Heart Eyes

Аз този път ще се опитам да стигна до общата среща. Не знаех обаче, че ще има и следващия месец послучай рождения ден на мамма.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 098
Хайде , да тЪ похваля с хубавото заглавие на темата, Ламице прекрасна. Дано половителния ти заряд да помогне и да побутне ,малко девойките.Гледам, че скоро нямаме раздвижване по списъка за жалост.  newsm78 Къде ли се е скрила магията ми е чудно  Mr. Green. Ламице, да нацелуваш поотрасналото по гъзето.  Heart Eyes

# 12
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Честито ти християнче, Шерче! Бог да ти го пази и всички светии да й помагат по пътя   bouquet Много е сладка на снимката от аватара! Обилзвам си редовно монитора заради тия бебета  Hug
Някой ще ме светне ли каква е тая мода из форума с черно-белите снимки на мамите от бебешки времена? Ламче, гледам, че си "посветена"  Mr. Green Кажи на тъпото, дето пак нещо не е "в час."..

# 13
  • Мнения: 218
Честит половон рожден ден на малката Амалия.  newsm51 Ламче, кога те видях с големият корем... кога беборана стана на 6 месеца? Децата растат толкова бързо, а отстрани и лесно  newsm53
Честито ти християнче, Шер!!!

А сега здравейте от блудната Елинор  Wink  Позагубвам се малко, но духом съм с всички вас.  Hug
Най-новото и важното от моят фронт може би е, че се върнах на студентския фронт. След 9 годишно прекъсване реших да се взема в ръце. Смених унверситета и спецялността. Не ще ставам Журналисктка, а Туристка.

Много ви обичам!!!

# 14
  • Мнения: 7 109
Някой ще ме светне ли каква е тая мода из форума с черно-белите снимки на мамите от бебешки времена? Ламче, гледам, че си "посветена"  Mr. Green Кажи на тъпото, дето пак нещо не е "в час."..

Темата в клю-то се казва "Архивите са живи".  Пък и как ще разберем, че маУленкото Ламе прилича толкоз утрепващо на голямата мама-змей-Ламя.

Елинор,  Hug Честито ти ново студентство.
Електра, и на теб да ти върви по вода в учението.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт