Зъболекарски кабинет

  • 552
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 492
Пускам тук темата  , защото е едно от най - четените места във форума .

Ето и моята драма ...
Дадоха ми листовка за зъболекарски кабинет по спомен намиращ се на ул . Бачо Киро - София .
Обадих се на посочения телефон и се поинтересувах за едно избелване , което бленувам от близо година .
И каква радост там го правят , при това на много по сносна цена .
Днес , щастлива , доволна решавам да си запиша час за съответната процедура и откривам , че листовката с адреса и телефона е потънала в дън земя .
Ако някоя добра душа е получила същата листовка или знае за този кабинет нека ми прати номера на лични , за да не правим тук реклама .
Мисля , че се казва Усмивка кабинета , но само това ми е в главата .
На същата улица има и друг кабинет , но определено не е същия - проверих в нета , на справки и къде ли още не .

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Уличката е малка,защо не отидеш направо там.Ако нямат много пациенти,могат да те приемат веднага.Успех.

# 2
  • Мнения: 2 492
Уличката е малка,защо не отидеш направо там.Ако нямат много пациенти,могат да те приемат веднага.Успех.

На мен ми се стори доста дълга улица на картата , а и не знам точния адрес на кабинета - не съм ходила .
А и ако съм запомнила Бачо Киро от картата , която бяха дали , а е било просто пресечка ...
Явно ще ходя на място и ще разпитвам .  #Crazy

# 3
  • Мнения: 6 417
На ул. "Бачо Киро" има един куп стоматологични кабинети.  newsm78

# 4
  • Мнения: 2 492
На ул. "Бачо Киро" има един куп стоматологични кабинети.  newsm78



И аз това забелязах от Гугъла ...
Поне открих един мой бивш много добър гинеколог къде се е преместил , ако не друго след това ровене .  Joy

Общи условия

Активация на акаунт