Начини за събиране на пари

  • 1 357
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте,

От скоро чета темите във форума, а преди няколко дена започнах да преглеждам и темите в раздела за благотворителност. Понеже нямах възможност да прочета всичко написано, искам да ви запитам как обикновенно се събират пари за благотворителните акции. На ръка ли се дават на някой или се внасят в банка? Има ли възможност оnline да се събират пари посредством кредитни карти примерно? Може ли да се вземе номер към мобилен оператор, за да се събират пари по лесно с sms-и?

Извинявам се ако питам неща, които вече сте обсъждали. Ако повтарям темата, ще бъда благодарна ако ми дадете link коя тема да чета във форума.   bouquet

# 1
  • Мнения: 35
здравей! и аз наскоро попитах по коя сметка мога да преведа пари да помогна на някое страдащо детенце и ми казаха, че сметката е тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226694.0. и аз не бях я видяла Simple Smile

# 2
  • Мнения: 90
Благодаря ти за link-а. Наистина не бях обърнала внимание за там.

Всъщност пост-а ми беше продиктуван и от едно изказване във форума(не помня кой беше дал идеята), но ставаше въпрос че ако всеки четящ във форума праща по едно левче за дадено кауза, ще могат да се съберат доста по-лесно нужните пари. Затова и ми хрумна да запитам дали няма някакъв начин това наистина да се осъществи. Много по-лесно е да се плати през интернет или да се прати смс отколкото да се ходи до банка и да се прави превод. Поне на мен ми изглежда по-лесно така. Примерно ако човек иска да дари по левче или две, по лесно би било като се използва смс.  А и доста хора живеещи в чужбина и искащи да помогнат, могат да го направят по-лесно ако може да се дарява през интернет.

Какво мислите по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт