Как да защитя лицето си през зимата?

  • 591
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 922
Здравейте момичета,
моля ви за съвет по въпроса как да защитя лицето си през зимата?Много съм бяла и с лунички.Лесно се зачервява от вятър и се пигментира.През лятото задължително ползвам Биодерма фактор 50+, но какъв крем ми трябва за зимата?

Ще съм ви благодарна ако ме посъветвате

Благодаря ви предварително  bouquet


 

# 1
  • София
  • Мнения: 1 634
Освен с крем, подходящ за моята кожа зимно време слагам качествен фон дьо тен, като допълнителна защита от студа.

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Решение има. Вече две години цялото ми семейство ползва зимния крем на AVON. Гарантирано-няма зачервявание и опъване на кожата. Миналата година в Севлиево температурите през февруари достигнаха минус 35 градуса. Тогава окончателно се уверих в качествата на крема. Тази година пак ще си купя, но все още го няма в брошурата.

# 3
  • Мнения: 1 922
Решение има. Вече две години цялото ми семейство ползва зимния крем на AVON. Гарантирано-няма зачервявание и опъване на кожата. Миналата година в Севлиево температурите през февруари достигнаха минус 35 градуса. Тогава окончателно се уверих в качествата на крема. Тази година пак ще си купя, но все още го няма в брошурата.


А за каква кожа е подходящ-моята е комбинирана.
Как точно се казва крема?

# 4
  • Мнения: 27 524
И аз съм чувала добри отзиви за зимния на Ейвън.  Peace
Пише, че е за всякакъв тип кожи, универсален.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
С обилно мазане с крем.
Моята кожа е суха и зимата се мажа по 10 пъти преди да излезна.
Има по-мазни кремове, точно за по-студеното време.

# 6
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Тя Блонди вече е отговорила, за която благодаря   bouquet Не помня точното име  newsm78 Като се пробера ще го погледна.

# 7
  • 1st floor
  • Мнения: 9 076
Решение има. Вече две години цялото ми семейство ползва зимния крем на AVON. Гарантирано-няма зачервявание и опъване на кожата. Миналата година в Севлиево температурите през февруари достигнаха минус 35 градуса. Тогава окончателно се уверих в качествата на крема. Тази година пак ще си купя, но все още го няма в брошурата.
даааааааа! крема е страхотен , с него мазотя и децата, щото стават на червени петна от студа и вятъра...нищо друго от Евън , не ми харесва, но този крем е просто супер!!!

# 8
  • Мнения: 1 922
Тя Блонди вече е отговорила, за която благодаря   bouquet Не помня точното име  newsm78 Като се пробера ще го погледна.

В интерес на истината и аз съм чувала добри неща за този крем,сега като го споменахте се сещам.А има ли защитен фактор,че луничките ми стават по тъмни и от най-слабото слънчице?

# 9
  • Мнения: 27 524
А има ли защитен фактор,че луничките ми стават по тъмни и от най-слабото слънчице?

Не, няма. Попитай в някоя аптека, където продават и козметика, там са кремове от медицинска козметика, не може да няма някой и с фактор, и за зима.

# 10
Стига с тоя Ейвън,пълен боклук са всичките им неща!

Общи условия

Активация на акаунт