аборт

  • 5 668
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
здравейте!Преди няколко дена разбрах че съм бременна налага ми се да направя аборт някой може ли да ми обясни какво ми предстои и дали са възможни услижнения благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 27 524
Не се притеснявай първо. Прави се под пълна упойка и самият аборт трае секунди. Прави се с вакуум, трябва после 3 часа да лежиш, боли час-два корем като при цикъл, ставаш и се прибираш. Ще кървиш съвсем малко ден-два, после сигурно следващите ти два цикъла ще бъдат скоро един след друг и през кратко време, може 2 пъти за 5 дни, нормално е, няма да се притесняваш. Обезателно правиш един курс с антибиотици 6 дни, трябва да ти ги изпишат в болницата и това е  Hug

# 2
  • Мнения: 730
И не забравяй после профилактичния преглед при гинеколога.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Блонди е обяснила мн добре Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Знам, че има доктори, (макар и рядко, но ги има), които не предписват след това АБ, защото смятат, че организмът трябва сам да се изчисти. 99 процента това води до болезнени възпаления, лежане в болница на системи и проблеми. Обезателно, ако не ти изпишат АБ за след това, се консултирай с друг гинеколог или дори попитай тук  Peace

# 5
  • Мнения: 30
Извинявам се за въпроса АБ -антибиотици ли са?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Да, антибиотици са.

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да Wink

# 8
  • Мнения: 30
какво представлява упойката ислед колко време те будят

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 789
В моите два случая упойката беше спринцовка с нещо си, във вената. Водеха я "хубава" упойка-като излезеш от нея не ти се гади. Само леко е замаяна главата, все едно си се черпила едно малко. Цялата процедура-от бодването във вената до събуждането трая около 20 мин. В къщи се помотах още малко, но нито ми се е спяло, нито ми се е лежало. В останалата част от деня съм си вършила ежедневните задължения както всеки друг път.

# 10
  • Мнения: 30
Не знаеш колко не успокои Благодаря ти

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добре де, ако закъснението е 4-5 дена има ли друг начин освен класическия аборт?
Колко струва цялото удоволствие?
Аз пих Ескапеле, но имам 2 полойителни теста, утре съм на доктор. Та се чудех няма ли някво хапче или нещо от сорта?

# 12
  • по света
  • Мнения: 1 587
Добре де, ако закъснението е 4-5 дена има ли друг начин освен класическия аборт?
Колко струва цялото удоволствие?
Аз пих Ескапеле, но имам 2 полойителни теста, утре съм на доктор. Та се чудех няма ли някво хапче или нещо от сорта?
За хапче незнам,но има варианти на класическия аборт питай АГ.

# 13
  • Мнения: 4 435
Аз съм чувала за някакви инжекции ,но те са за супер ранна бременност и не са много легални.Та една позната и биха такава и го ''изчишка'' плода.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ранна, ранна...ако съм бременна (а май съм) е на 3 седмици. Утре ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт