Стана ми много обидно.....

  • 3 629
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 474
Здравейте майчета....
Става въпрос за една вечна тема - трудното придвижване с количка по улиците. Днес се прибираме се с Алекс и един мъж така зверски ми се развика от колата си: "Качи се на тротоара, МА ОООООО..."  Shocked Shocked Къде да се кача - от едната страна ремонтират тротоара /слагат нови плочки, за което  Peace/, от другата страна - на тротоар не можеш да се качиш от нови строежи и паркирани коли... Да не би този господин да си мисли, че ми е супер приятно да возя детето си по шосето  #Crazy
Стана много обидно, направо ми се доплака... Sad Случвало ми се, да не мога да се кача на тротоар от паркирани на него коли и да ме напсуват /и то жена..../  smile3506
Знам, че не мога да променя нещата........ просто споделих, за да ми олекне...

# 1
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Случвало ми се е нещо подобно, но аз вече нямам цедка на устата за подобни ситуации и гласно, по-скоро гласовито отвърщам в същия тон на всички, на които им се струва, че аз съм в нарушение.

# 2
  • Мнения: 8 242
Оооо, ако знаеш как ги храня  Mr. Green
Хич да ти не пука.
Даже съм рисувала с червило по едни коли  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 47 888
в подписа на една мама от форума имаше едни много готини неща, като брошурка, на която има количка и призив да не се паркира на тротоара, бях си разпечатала и си носех в чантата и слагах н аколите
иначе освен неприятно, е и много опасно
правила съм забележка на хора, които паркират пред мен на тротоара, и то така, че не може да се мине по никакъв начин, и те най- безочливо казват, че няма как да паркират, затова на тротоара  #Cussing out

# 4
  • Мнения: 503
Ооо,мила,ела в Търново да видиш за какво става въпрос! Вие поне център си имате,а тук само баири и строежи.Цяло приключение е да отидеш на разходка с количка Wink

# 5
  • Мнения: 3 929
Представям си какво ти е било. Не падай до тяхното ниво. Това са хора без всякаква съвест. да не говорим за въпросната жена. Явно не е имала щастието да бъде майка, но рано или късно, и тя ще го преживее. Важното е да опазим децата си, докато седвижим по шосето,, вместо по заетия от коли тротоар.

# 6
  • София
  • Мнения: 672
Ох миличка-вече 8 месеца съм се нагледала на кретени всякакви...Са се клатя като пате и все се намира по някой да ми свирне, да съм се позатичала...А си представям после с количката какво ще е...

Само че и аз басма спрях да цепя и се научих да редя ей такива нахалници - които могат да са и мъже и жени newsm61 ... Онзи ден за малко да си изям боя от голямата ми уста, ама ми се размина...

# 7
  • Мнения: 141
По този въпрос нямам думи #2gunfire

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Простаци винаги ще има...

# 9
  • Мнения: 1 896
На мен не ми става обидно в такава ситуация-знам какво да отговоря.
Но ми е неприятно да излизам с количката на уличното платно,заради безхаберието на паркиралите безобразно по тротоарите.
Най-много се ядосвам,когато някой кретен паркира точно пред входа на детската кухня.Преди време един младеж на около 20 години дори си позволи да ругае по майките,които бяха се натрупали около колата му,за да не са съвсем по средата на уличното платно докато чакат реда си.Пречеха му да се добере до лъскавото си возило. #Cussing out

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
ох и аз много съм се ефектирала понякога от такива дебилни шофьори  #Cussing out Тук в Младост-София положението е същото, мамите бутаме количките по улицата а  тротоарите  са  паркинг за коли  #2gunfire  Понякога в ядЪ си съм ритала някоя кола и съм и разсвирвала алармата  Whistling Rage

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
...
Даже съм рисувала с червило по едни коли  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Пробвай с пирон, ще има повече ефект.  Joy

# 12
  • Мнения: 1 733
И на мен ми става гадно в подобни ситуации. А до нас има един пешеходен светофар, на който си е цяло приключение да пресечеш, защото шофьорите просто не го зачитат. Случвало ми се е да чакам и три пъти да светне зелено, за да мога да пресека.

# 13
  • Мнения: 27 524
Не се ядосвай на простаци, той си е наказан вече достатъчно.
Така е, проблемът го има. Около нас (Орлов Мост) тротоари има, но те са като разораната целина, детето хваща морска болест от друсане и клатене, а аз мускулна треска  Crazy

# 14
  • Мнения: 8 999
Аз, като шофьор, съм и от двете страни на барикадата, наречена улично движение. Но, заради това, че сама съм се сблъсквала с нетолерантни шофьори, борила съм се да се докопам до отсрещния тротоар с количката, чудила съм се как да мина с двете деца покрай нагъсто накацали коли по тротоара, станах мнооого благ шофьор - давам предимство на майки с деца, кова спирачки на пешеходни пътеки, никога не паркирам така, че да затруднявам движението на пешеходци. НО, когато аз самата съм пешеходец, особено ако съм и с децата, съм зла като оса - ако някой ми изсъска, аз пък жиля!

Общи условия

Активация на акаунт