Препоръчайте ми гинеколог от болница Света софия

  • 2 921
  • 15
  •   1
Отговори
Много ще съм ви благодарна, ако ми препоръчате гинеколог от клиниката Света София, която се намира на бул. България, над Била. Много ми е близко и бих искала там да хода на консултации, пък и вече ми е крайно време, защото съм в 3-я месец.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 243
д-р Валери Нецов.За мене е най-добрия доктор.Изродил е и двете ми деца. Peace

# 2
  • Мнения: 38
д-р Валери Нецов.За мене е най-добрия доктор.Изродил е и двете ми деца. Peace
Peace

# 3
  • Мнения: 819
Д-р Константин Ташков-млад е,но е наясно с нещата,много е внимателен и пак бих родила при него!Баща му е експерт,няма нужда от реклама.Те заедно ми правиха секциото,почти не си личи.

# 4
  • Мнения: 819
Не става ли дума за бившата Тина Киркова...Сори,не съм разбрала!Поздрави!

# 5
  • Мнения: 183
Става дума за клиниката на Мазнейкови - св.София, нали? Аз ходя при д-р Панова - добра е, препоръчвам ти я Peace или д-р Мазнейкова.  Успех! Hug

# 6
  • Мнения: 27 524
Не става ли дума за бившата Тина Киркова...Сори,не съм разбрала!Поздрави!

И аз така помислих и щях да препоръчвам, но явно не е тази  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 377
Д-р Константин Ташков - много готин човек и прекрасен лекар. Баща му добре го е научил. Раждах при него и съм адски доволна.

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
То до сега само Galia_K е препоръчала май по темата...напиши в заглавието, че става дума за клиниката на Мазнейкови, ако аистина за нея питаш....

# 9
  • Мнения: 299
Ами и д-р Лекова и д-р Павлова водят ЖК и са добри. Най-добре разгледай графиците им и си прецени при коя ще ти бъде по-удобно.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 524
Ако Валери Нецов води ЖК - не се колебай, иначе и Лекова и Павлова са добри специалисти.
Аз родих при него- не бих го сменила.

http://www.netsov.com/

# 11
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз ходя при Д-р. Лекова и съм доволна.

# 12
  • Мнения: 553
д-р Гогова, на щат е в болницата от 20 години, всеки ден изражда бебета, предполагам няма какво да я изненада, и няма да е гостенка на дежурния екип там когато  ме изражда накрая, както повечето докотри които са към медицинския център, но не са на щат в самата болница(нали за бившата тина киркова питаш), следи ми бременността и най-важното за мен: тя е от малкото останали лекари които не станали търговци в душата си. Ако ме разбираш...важно е много е важно лекаря когото избереш да има познания и опит...но за тебе няма да има никаква полза от тях, ако той няма желание и не се чувства длъжен да се погрижи за теб като човек за човек...

Иначе се занимава и с хомеопатия, което ми едобре дошло защото не искам да ситровя бебето с химия, адосег за втори път хващам грип. лошото е че каято повечето добри лекари е много заета, и не може да ти отделя с часове всеки път. но пък аз каквото ме интересува си чета и от книги и от нета, каквото не ми е ясно -питам, но не знам някой лекар да е лекувал с рриказки- важното е като те следи да е стриктна да забелязва всичко ида взима мерки, не толкова да ми обяснява неща които няма да започна да разбирам колкото нея. Ако й и мам доверие- все едно че ги знам.

# 13
Здравейте за първи път отговарям тук във форума!
На бързо искам да кажа НЕ ОТИВАЙТЕ ПРИ Д-Р МАЗНЕЙКОВА АКО НЕ РАЗПОЛАГАТЕ СЪС 300 -400 ЛЕВА ЗА ПРЕГЛЕД!
ТАЗИ ГАДНА И ДОЛНА ЗМИЯ КОЯТО СМЕЕ ДА СЕ НАРИЧА ЛЕКАР Е САМО ЕДНА ГАДНА ИЗПОЛЗВАЧКА! ТОВА НЕ Е ЛЕКАР! ОБЪРКА МИ ДИАГНОЗАТА !!!! Някой път може да ви разкажа!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 524
Здравейте за първи път отговарям тук във форума!
На бързо искам да кажа НЕ ОТИВАЙТЕ ПРИ Д-Р МАЗНЕЙКОВА АКО НЕ РАЗПОЛАГАТЕ СЪС 300 -400 ЛЕВА ЗА ПРЕГЛЕД!
ТАЗИ ГАДНА И ДОЛНА ЗМИЯ КОЯТО СМЕЕ ДА СЕ НАРИЧА ЛЕКАР Е САМО ЕДНА ГАДНА ИЗПОЛЗВАЧКА! ТОВА НЕ Е ЛЕКАР! ОБЪРКА МИ ДИАГНОЗАТА !!!! Някой път може да ви разкажа!


Писна ми от подобни постинги. Колкото и да хулите др. Мазнейкова, друго освен да ви смеят многото доволни от нея мами не остана.

Преуспяла, много способна в своята си област лекарка. ФМ - идват от цяла България при нея. И престанете да лъжете, какви са тези 300-400лв. ФМ струва 80лв. който не може да си го позволи, просто да ходи при другите специалисти.

Общи условия

Активация на акаунт