Въпрос към майките на момченца!

  • 964
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
От скоро забелязах , че от едната страна на тестисите на сина ми,  с големината на  бобено зърно кожичката е малко по-светла и по-изпъкнала, като го пипам не го боли и не е с различна плътност, но на мен ми е притеснено. Знам че трябва да отида на лекар..но..."се мухлясвам"..така мисля си ,вие сте майки да не казвам какви ми минават през главата.ooooh!
Та въпроса..някоя мама сблъсквала ли се е с подобно нещо?

# 1
  • Мнения: 27 524
Мисля, че нямаш повод да се притесняваш. Да ти кажа, аз даже не съм се заглеждала толкова подробно. Но все за сбъчканата кожа е нормално да е с различен цвят и дебелина. Така или иначе, гледайки възрастта ви, ходите все още често на контролни прегледи при педи, така че попитай  Hug

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Както е казала и Блонди, покажи го на педиатъра ви. Не мисля че се налага спешно да търсите лекар, но не забравяй да го споменеш пред лекаря на консултацията. Най-вероятно е нормално.

# 3
  • Мнения: 645
Както е казала и Блонди, покажи го на педиатъра ви. Не мисля че се налага спешно да търсите лекар, но не забравяй да го споменеш пред лекаря на консултацията. Най-вероятно е нормално.
Мисля същото.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт