Отговори
  • Мнения: 230
Бебе Дани току що изплака( мъчат го зъбки) и аз, понеже ми ври, си казах да ви се оплача в този безумен час. На 3-ти август купихме проходилка Чиполино Духче, детето я ползва от 15 септември. Денце е на 8 месеца и тежи 8100 гр. Ползва проходилката само вкъщи. Проходилката в момента е с почти напълно разпадната седалка - има дупка от как да ви обясня, самият плат се изпрошна по един от шевовете точно на дънцето. Отзад пластмасовите елементи, които държат седалката се изпогубиха и сега е само един. Детенце може всеки момент да падне...Утре ще ходя да се жалвам, пък да видим. Проходилката е в такова състояние все едно е ползвана години, а реално няма и 4 седмици. Така ми е криво момичета, знам че не е от най-скъпите проходилки, ама и 40 лева не са малко за вещ, която ще се ползва броени месеци. Ееееех, мъка ми е ако днеска се сблъскам пак с тъпото българско бездушие и омразното ми вдигане на рамене. А бебчо така и се радва...Обещавам да кажа как е минало и да пусна и снимки.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 845
Едно време бях много доволна от Чиполино, но вече и за съм срещу тях.
Имаме тяхно чадърче за количка от каката и съм страшно доволна.Но с времето се развали самият маханизъм за захвъщане на количката и то по моя вина. И реших да си купя пак Чиполинско чадърче, нали съм доволна от тях. Та си купих ново и след 1 час вече запозна да се разпада по шевовете - дупките, на където е минавала иглата, платът започна да се разнищва и нищи... Та така-доста занижено качество напоследък.
А човек с такова желание купува вещите за дечковците, а накрая-разочарование и яд. Все едн парите на улицата си ги намираме.

# 2
  • Мнения: 865
Дано ти я заменят.Успех.

# 3
  • around the world
  • Мнения: 651
Бебе Дани току що изплака( мъчат го зъбки) и аз, понеже ми ври, си казах да ви се оплача в този безумен час. На 3-ти август купихме проходилка Чиполино Духче, детето я ползва от 15 септември. Денце е на 8 месеца и тежи 8100 гр. Ползва проходилката само вкъщи. Проходилката в момента е с почти напълно разпадната седалка - има дупка от как да ви обясня, самият плат се изпрошна по един от шевовете точно на дънцето. Отзад пластмасовите елементи, които държат седалката се изпогубиха и сега е само един. Детенце може всеки момент да падне...Утре ще ходя да се жалвам, пък да видим. Проходилката е в такова състояние все едно е ползвана години, а реално няма и 4 седмици. Така ми е криво момичета, знам че не е от най-скъпите проходилки, ама и 40 лева не са малко за вещ, която ще се ползва броени месеци. Ееееех, мъка ми е ако днеска се сблъскам пак с тъпото българско бездушие и омразното ми вдигане на рамене. А бебчо така и се радва...Обещавам да кажа как е минало и да пусна и снимки.
дано да са ви я сменили без проблем, а ако не са обърни се към комисията за защита на потребителите. Мога да си представя с каква радост сте си я купили тази проходилка и горкия бебчо да не може да я използва след толкова кратко време. Нашата я купихме за 40$ и вече са я ползвали 3 бебета и все още е в много добро състояние. Не оставяй нещата така.
Успех  baby_neutral

# 4
  • Мнения: 255
ами  аз като чета хора които ползват чиполино все се оплакват, а въпреки това продължават да купуват.

Общи условия

Активация на акаунт