Въпрос за имплантиране

  • 2 376
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
В неделя забелязах, че имам засилване на ЦС, но това което ме очуди, че е розова на цвят и имаше следи от кръв.Цикълът ми е 25 дни, дойде ми на 16, а сме сексили на 23 и 28.От вчера имам болки в яйчника в дясно все едно, че ще ми идва, но очаквам лелището чак на 10.С този кратък цикъл абсурд е да съм в ову, направо съм се панирала.никога не ме боляло долу ниско толкова рано.Възможно ли е това прокървяване да е от имплантиране.ще се радвам да чуя мнения, благодаря предварително. Heart Eyesкъсмет на всички момичета тук и много скоро да се похвалят с две черти.

# 1
  • Мнения: 7 718
Слънчево ли е в Пловдив?
Ако да- излез и се разходи с приятелки.
Каквото има да става, ще стане. Laughing Не се натоварвай предварително, не е добре и за едно бъдещо бебе, каквото ти пожелавам. Laughing
Тези контакти са много редки и недостатъчни обаче.
Но аз съм забременявала с един единствен контакт в месеца. Wink

# 2
  • Мнения: 2 120
Може да е имплантиране, но не се навивай. Просто ще се случи това, което трябва, дано да е бебе.
Аз вече ще повярвам в бременност чак когато чуя и видя нещо на ултразвук, защото последният път след пет дни закъснение и 6-7 супер положителни теста, Т. ми изведнъж падна и ми дойде като гръм от ясно небе. Тъкмо се връщахме от Солун и след приспиването в дома си се олелих. Това, си е `Божа работа` и нито Т. , нито тестове, нито прокървявания в деня на имплантацията могат да ти гарантират бременност.
Но все пак стискам палци.

# 3
  • Мнения: 2 309
Спокойно... Peace
Може да е имплантиране...

# 4
  • Мнения: 1 792
Гите кара ме да се вклщча и аз в темата ти и ето аз се вклщчвам ама отговор немога да ти дам.незнам каво е не съм медиум.ама един съвет мила.просто по честичко правете секс така ще има по голям шанс това много пъти сме ти го казвали)успех

# 5
  • Мнения: 945
Ох, и на мен ми се случи същото този месец, но не беше розово, а кафяво и имаше парчета. Беше на датата на овулацията. Но не забравяй, че овулацията може и да се случи по-късно до 21 ден от цикъла!
 Cry

# 6
  • Мнения: 3 675
това за ову на 21 ден е невъзможно, моят цикъл е кратък и би трябвало овуто ми да е от 9-12 ден.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 247
Гита-всичко е възможно. Имала съм овулация и на 15-ти и на 21-ви и на 25-ти ден от цикъла, а този месец дори и на 12-ти. Няма невъзможни неща. Въпроса е след това кога ще се появи М. Важното е ЛФ да е наред!

# 8
  • Мнения: 1 919
оо и аз бях така съпа...всички ми обясняваха, че неможе да е импалнтиране..било от цълъла...доизчиствала съм се ама се оказъх с рана ову и ей на живот и здраве скоро ще ставам мама.желая ти успех!

# 9
  • Мнения: 1 539
Здравейте от един новак във форума! Чета го с интерес от известно време и тъй като видях, че наистина си помагате взаимно и си давате кураж, се престраших да се регистрирам  Embarassed
Прочетох доста от постовете и си изясних много неща. Със съпруга ми бебеправим от 3 месеца, но в течение на тях се учихме що е то фертилни дни, подходящо време за бебеправене и т.н. Този месец бях сигурна, че чудото е станало (имах закъснение от 2 дни, което е почти нищо, но от друга страна аз имам редовен цикъл), но днес получих зацапване  Sad Възможно ли е на 16 ден от зачеването да има имплантиране  newsm78???? Според прочетеното в този форум и така полезните графики, които видях в библиотеката, май не е особено вероятно.... и трябва да очаквам да премине в цикъл... Все пак ще ви бъда благодарна, ако изкажете мнение. Благодаря и успех на всички  Hug!

# 10
  • Мнения: 1 335
shark, ха добре дошла! Дано скоро избягаш към отчетни
Мила, имплантирането става на 7 до 10 ден от овулацията. Такова зацапване на 16 ден ми  прилича повече на започваща лелка  Sad За по голяма сигурност направи тест с първа сутрешна урина.
Стискам палци съвсем скоро да се хвалиш

# 11
  • Мнения: 1 539
Благодаря за отговора, arcana! Май ще се окажеш права.. Но както прочетох някъде във форума "Нов цикъл, нов късмет!"  Wink Няма да се предаваме и ще продължаваме с опитите; не е като да не са приятни  Heart Eyes И дано всички скоро се похвалим с две чертички bouquet

# 12
  • Мнения: 583
а винаги ли се усеща инплантирането?!?!?!
възможно ли е да не се усети и да няма и зацапване!??!?

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
а винаги ли се усеща инплантирането?!?!?!
възможно ли е да не се усети и да няма и зацапване!??!?
Възможно е - три пъти съм била бременна, нито съм усещала нещо, нито съм имала някакви зацапвания Peace

Общи условия

Активация на акаунт