Коремчетата веч растат и през Април бебенцата ще се появят

  • 11 366
  • 296
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Заглавието е на ven_j

       




  През Април бебчета очакват 84 мами    


1 Април
                                                                                                  newsm32 Stefania,Пловдив   
                                                                                                  newsm32 Пролетната фея,39г,трето
                                                                                                  newsm32 kalli, София, второ
                                                                                                  newsm32 brani_1
                                                                                                  newsm32 marina_77_, София, 30г, второ
2 Април
                                                                                                  newsm32 bbub, София
3 Април
                                                                                                   newsm32 pinit,Плевен,второ
                                                                                                   newsm32 jul, Пловдив, второ
                                                                                                   newsm32 tanzen, Пловдив
4 Април
                                                                                                   newsm32 hrisi-pisi, София, 25г, първо
                                                                                                   newsm32 Ronijel,Пловдив
                                                                                                   newsm32 pepa ilkova,Пловдив,второ
5 Април
                                                                                                   newsm32 Bibobibo, първо
                                                                                                   newsm32 suzydag, Балчик, първо
6 Април
                                                                                                   newsm32 Фъстък, Пловдив, второ
                                                                                                   newsm32 mona77,София,второ
7 Април
                                                                                                    newsm32 expecting, 30г, първо
                                                                                                    newsm32 Lara1, Пловдив
8 Април
             
                                                                                                    newsm32 Bezmerna,София,второ
                                                                                                    newsm32 Ana Kakrenina, София, първо
                                                                                                    newsm32 Goldie,Бургас,27г,второ
                                                                                                    newsm32 Maya_IT,София,24г.,първо
                                                                                                    newsm32 SUNI 22,Русе
                                                                                                    newsm32 ЛУРДЕС, 26г, първо
                                                                                                    newsm32 pkt, Враца, второ
9 Април
                                                                                                    newsm32 aynav,второ
                                                                                                    newsm32 Marinela flo,Гърция, второ
                                                                                                    newsm32 roska ps,
                                                                                                    newsm32 SLADKA MAMA, София, 31г.,второ
                                                                                                    newsm32 assya20,Capetown
10 Април
                                                                                                     newsm32 лорелай, 30г., първо
                                                                                                     newsm32 koteto7975,второ
                                                                                                     newsm32 Емма
12 Април
                                                                                                     newsm32 maiani, София,второ
                                                                                                     newsm32 stefinka, Габрово   
                                                                                                     newsm32 Milenni, Димитровград, второ
13 Април
                                                                                                     newsm32 annilein
                                                                                                     newsm32 Марла, София
                                                                                                     newsm32 anima3x, София, 28г, първо
                                                                                                     newsm32 newsm32 kit kat
                                                                                                     newsm32 pisanka-sladuranka, 30г., първо
                                                                                                     newsm32 Mirror
14 Април
                                                                                                     newsm32 ritka,София, 30г, второ
                                                                                                     newsm32 Aquariel, София, първо
                                                                                                     newsm32 Elcho, 29г, първо
15 Април
                                                                                                     newsm32 newsm32 *vera
                                                                                                     newsm32 newsm32 zaki
                                                                                                     newsm32 wonderful, второ
                                                                                                     newsm32 Kudravelka, София, първо
16 Април
                                                                                                     newsm32 mariabella, София, първо
                                                                                                     newsm32 eva_merry, 25г., първо
17 Април
                                                                                                     newsm32 musito, Стара Загора, първо
                                                                                                     newsm32 Reola, 28г, първо
                                                                                                     newsm32 t_ilieva, София, второ
18 Април
                                                                                                     newsm32 Tiffany,София,първо
                                                                                                     newsm32 Мани-маани, 36г.,второ
                                                                                                     newsm32 tedi_ip, Варна, 27г, второ
                                                                                                     newsm32 polinita
19 Април
                                                                                                     newsm32 Ясмина,Варна,35г.,трето
20 Април
                               
                                                                                                    newsm32 Darko_J
                                                                                                    newsm32 veni-b, Пловдив, трето
21 Април
                                                                                                     newsm32 asja,Пловдив,29г.,първо
                                                                                                     newsm32 milenag,София, 34г.,второ
                                                                                                     newsm32 doly_dog, първо
                                                                                                     newsm32 desita79, 28г., първо
                                                                                                     newsm32 Doroty_d

22 Април
                                                                                                     newsm32 Дона,София, 36г.,второ
                                                                                                     newsm32 Miriel, Плевен, второ
                                                                                                     newsm32 reiana
                                                                                                     newsm32 КРИСИ,Плевен,31г.,второ
23 Април
                                                                                                     newsm32 ven_j, Бургас
24 Април
                                                                                                     newsm32 TeliT, София
25 Април
                                                                                                      newsm32 koketka, Попово, второ
26 Април
                                                                                                      newsm32 baraborka, Попово, 26г.,второ
27 Април
                                                                                                      newsm32 msbilt, второ
   
28 Април
                                                                                               
29 Април
                                                                                                      newsm32 Awake, София, 32г., второ
                                                                                                      newsm32 hrispi, София
                                                                                                      newsm32 Lady_Cherie, София, 26г., първо

1 Май
                                                                                                      newsm32 Tikvichka, 33г., първо
                                                                                                      newsm32 Haliotis, Варна, второ

Мами с неизвестен термин:


bubinka79   28г.   първо   
desitas         второ   
mamaioio         второ   
fusa
more_      
maria_t
         




Потребител:aprilki2008
Парола:2008


Полезни връзки
pacifier Календар на бременността по седмици
pacifier Размери на бебето по седмици
pacifier Изчисляване на пола на бебето
pacifier Формула за пола на детето
pacifier Китайска таблица за предвиждане пола на бебето
pacifier Генериране на календар на бременността по дни
pacifier Снимки от ултразвук през различните седмици на бременността
pacifier Клипчета на Discovery
pacifier Прегледи и изследвания по време на бременността
pacifier Референтни граници на кръв и урина
pacifier Програма "Майчино здравеопазване" по ЗК
pacifier Хранене през бременността
pacifier Бременност и повръщане
pacifier Здравословни проблеми по време на бременността


Линкове към предишни теми



Предложения за нови теми
Мами АПРИЛки, стисакме си палци за пълни люлки – hrisi-pisi
Симптоми(те) показват вече: АПРИЛ ще имаме човечe - Ясмина
Съмнение веч не остана. АПРИЛ ще съм аз горда мама – Ясмина
Април е толкова далече, но ние не се отчайваме и чакаме човече. - pepa_ilkova
Априлчетата се роят, а мамите им се суетят. - pepa_ilkova
Хайде мами, тук кликнете, ако през Април чакате човече! - pepa_ilkova
Априлски мами форума следят, а бебетата в коремите им растат - pepa_ilkova

Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 10:01 от Ясмина

# 1
  • Мнения: 410
еееееееееее и аз да съм първа-нали съм си раднобудка newsm47.опитах се да поспя и сега станах ама ми е криво така като си разбия съня.инъче при мен е хубав слънчев ден  grinning039.пожелавам ви лек ден и много усмивки.ясмина благодаря за страхотната тема newsm20

# 2
  • Мнения: 97
Ясмина, темата отново е супер!
Аз в унисон с новата тема да се похваля че вчера си купих първия бременен панталон е една туника. Много съм доволна.
Тази седмица си взех болничен и мързелувам на воля. Другата седмица имам теоретичен изпит за шофьор ама се размотавам и нищо не чета.
Лек ден на всички, тази седмица и времето е страхотно, и много усмивки ! Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Ето и моя отчет за новата темичка:

Вчера бях на преглед за регистриране на бременността по ЖК. Бебчето е чудесно оформено и отговаря определено на 13 г.с., т.е. върви една седмица напред. Мерките ни са 6.4см от главата до опашната кост и 19мм обиколка на главата (ох, на мама умничето). Мърдаше си там с ръчички и крачета, гледаха му мозъка, горна и долна челюст, гръбнак, въобще лекарката много го хареса. Плацентата явно няма да е ниско прикрепена, засега все още е на предна стена, но има вероятност да мигрира. Другата седмица смятам да отида за нух.транслукенция и след това официално ще обявим новината. На никой още не сме казали, че чакаме бебе  Embarassed

В петък ще си пускам всички необходими изследвания, без цитонамазка, защото я правих началото на юли.

Нямам никакви "бременни" симптоми, да чукна на дърво. Панталоните вече ми стягат, но още не съм за бременни панталони

# 4
  • Мнения: 167
Здравейте мили Априлки.

Ясмина отново си се справила чудесно.Благодаря ти!


Аз чаках новата тема за да ви кажа, че вчера бях на нухалната транслукенция (НЕЗНАМ ДАЛИ ТАКА Е ПРАВИЛНОТО НАИМЕНОВАНИЕ   newsm78) .

Бебето е добре.Размера на гънката е 1,1 см.Този ппът не видяхме пола,въпреки че търсихме паца,нищо не намерихме.Така,че остава под въпрос. На размери пак сме 1 сед.напред.

Сори викат ме по работа.По късно пак ще пиша

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Да се запиша и аз  Grinning Темата е супер!!!   bouquet
Да споделя хубавата новина -  приятелката ми, за която вчера споменах, че е в началото на осмия и има много притеснения, роди момченце - 1600грама.   Проплакало е веднага. Сега ще чакат, живот и здраве, да си расте  baby_neutral  bouquet

# 6
  • Мнения: 912
Ясмина, поздравеления за добре свършена работа  bouquet- и на двата фронта: с темичката и бременеенето Peace Hug Blush

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Лара, това се казва добри новини smile3521

# 8
  • Мнения: 70
Привет и от мен  Hug

Да се запиша и аз в новата тема.

Ясмина, поздравления!

Хубав ден на всички   bouquet

# 9
  • Мнения: 371
Записвам се в новата тема и пожелавам лек ден на всички бремелинки  smile3525
Имам и един въпрос може и да е малко глупав за което се извинявам Embarassed но след като терминът ми е на 23 това значи ли че на всяко 23 число влизам в следващия месец или се изчислява по някакъв друг начин.Питам понеже лентичката ми показваше че съм в 3 месец още на 18 или 19

# 10
  • Мнения: 264
здравейте! Ясмина, наистина страхотно заглавие на новата тема!

аз също вчера бях на Нухална транслуценция (това е терминът   Grinning), макар че се бях отказала, в петък следобед си записах час за понеделник, всичко е ОК, гледахме органите, гръбнака и т.н. , а докторът упорито 5 пъти ми твърдеше, че вижда ясно нещо между краката  Laughing много се надявам да е истина

Lara1, да е живо и здраво момченцето на приятелката ти!



# 11
  • Мнения: 25
Хубава темичка! И аз я чаках с нетърпение! Благодарим ти Ясмина Страхотна е !!! Hug
И аз да се похваля записах се на 16.10 за първата пренатална диагностика за вродени аномалии(това дето включва и тази там "нухална транслуценция").Радвам се много защото ми беше много трудно да си запиша час,  при лекаря който ми препоръчаха. Но всичко се подреди супер..... добре че звъннах доста по рано- та точно тогава ще съм 12 г.с. и ще му огледаме всичко на бебока! много се чудех дали да ходя сега при него но тъкмо ще го преценя и ще реша за следващия път за феталната морфология в втори триместър!
не съм си купувала и аз все още дрехи въпреки че всеки път като трябва да излизам гардироба се преобръща и се изнамира нещо подходящо  Laughing А пък вчера бях доста приятно изненадана- Crazy както си седя в нас и съм си с разкопчан панталон (за да не ме стяга) случайно откривам че панталона ми  си имал вътре една платка която е с илик и копче и идеално ще ми свърши работа за следващите месеци!!! УРА!!! тъкмо не ми се обикаляше за нови дрехи, ама май ще се наложи, че и сутиените ми вече не са по мярка, което разбира се се харесва доста на  мойто мъж!!!
 Joy  Хубав ден на всички Мами  Heart Eyes

# 12
# 13
  • Мнения: 167
Здравейте отново.

Аз да продължа с отчета.

И така.Както писах по -горе вървим 1 сед.напред. 6,55 см.сме от върха на главата до опашката.Видяхме и прекрасен бедър 0,95 см.И четирите камери на сърцето и всички дялове на мозъка,предна коремна стена,и т.н.Изобщо всичко се видя,дори д-р Врагалева беше доста приятно изненадана ,че в този срок всичко се вижда толкова ясно.Както ви писах и по=горе само израстък не намерихме  Joy,може пък и да е момиче.

Нещото което много ни претисни и двете,е че отново както и миналия понеделник през цялото време бях с контракции,които бяха буквално  на няколко секунди и бебо непрекъсното се местеше за да му е удобно и много трудно ни огледа.Прегледа беше около 1 час.

Колкото до кръвните изследвания паднал ми е хемоглобина от138 преди бременноста сега е 111.

Другото което е претиснително е,че нямам никакви лактобацили във влаг.секрет.В резултат заключението на микробиолога е "най-вероятно наличие на анаеробни бактерии".Въпреки че не е съвсем сигурно сега съм на един антибиотик ДЕЛАЦИН В- вагинален крем за 7 дни.
Теглото ми все още не е мръднало.

Това е отчета ми.Приятен ден.



# 14
  • Мнения: 2 751
Записвам се и аз.
При мен нищо ново, освен, че спрях Деган-а и пак си повръщам все така.  Close
На 11ти съм отново на преглед и на Биохимичен скрининг.

Общи условия

Активация на акаунт