Към момичетата раждали секцио

  • 2 028
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Здравейте, момичета,

Бих искала да Ви попитам колко време след раждането имахте цикъл?На мен ми тече вече 39 ден и се притеснявам не е ли много?
Както и тези, които са спряли кърменето колко време след това Ви дойде първия цикъл?
Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Лохиите ми спряха на 40 ден,цикъла ми дойде 5 месеца след раждането-кърмих 11 месеца!

# 2
  • Мнения: 1 432
Лохиите текат 40 дни  Wink

# 3
  • Мнения: 4 343
доста след 40 ден,за това и по -късно отидох на преглед.индивидуално е изчакай още две седмици и ако няма промяна върви на преглед

# 4
  • Мнения: 1 092
при мен след секциото имах много слабо кървене което отшумя за около две седмици newsm78
след един месец ми започна и редовната менструация /не съм кърмила/  bouquet

# 5
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Кървенето при мен също спря и двата пъти около 40-тия ден. Цикълът ми дойде пърият път след първия месец -кърмих два месеца , втория път след третия месец - кърмих 4 месеца. Строго индивидуално е при всички е различно и за кървенето след раждането и за възобновяването на цикъла.  Peace

# 6
  • Мнения: 4 111
при мен след секциото имах много слабо кървене което отшумя за около две седмици newsm78
след един месец ми започна и редовната менструация /не съм кърмила/  bouquet

Долу-горе същият отговор е и моят.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 718
И на мен ми привършиха бързо лохиите. Цикъл - около 2м след секциото ми дойде. Кърмене - неуспешно.

# 8
  • Мнения: 858
в края на първият месец след секциото спряха лохиите и 1 седмица след това ми дойде цикъла.Не съм кърмила.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 431
Лохии имах около месец, цикълът ми дойде след три. Кърмих два месеца.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 547
Лохии имах само 10-на дена. Цикълът ми дойде на третия месец след секциото. Кърмих 3 месеца.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 835
Не си спомням точно, но лохиите ми текоха доста дълго - във всички случаи минимум 40, а може би и повече дни. Цикълът ми се възтанови късно. Кърмих 10 месеца.

# 12
  • Мнения: 865
Лохиите текат 40 дни  Wink
и веднага след това ми дойде и цикълът Embarassed

# 13
  • Мнения: 2 197
Лохиите текат 40 дни  Wink
и веднага след това ми дойде и цикълът Embarassed
И при мен точно така беше. Кърмих 4 месеца и половина.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 901
Мисля, че към 40 дни, не съм си записвала, но помня, че доста работи дето ги бях чувала за 40те дни, се изпълниха точно. Дойде ми менструацията точно когато малката навърши 8 месеца. Кърмех до 2 години и 4 чесеца.

Общи условия

Активация на акаунт