Прекалено бледо лице

  • 3 228
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 880
Чудя се дали да си взема руж.Или пък някакъв друг продукт?Като призрак съм,а и с тази тъмна коса още повече се набива на очи.Дайте някакви идеи Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Лек автобронзант.
Солариум.
Някакъв естествен руж, перли....

# 2
  • Мнения: 1 243
Като начало пудра с прасковен цвят, да омекоти малко тена, може да си вземеш бронзов руж и съвсем леко да минаваш с четката, а има и един руж на Габрини с преливащи се цветове - от светло розово до по-тъмната гама, който също придава много мек и нежен отенък на кожата. Има много варианти. Намери твоите продукти, които най-много ще подхождат на лицето ти и си готова!  Hug

# 3
  • Мнения: X
За да откриеш точния нюанс, стисни дланите в юмрук и притисни няколко пъти възглавничките на пръстите - леко ще порозовеят - това е цветът, от който имаш нужда. (По съвет на гримьор) Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Като призрак съм,а и с тази тъмна коса още повече се набива на очи.Дайте някакви идеи Wink

Напротив- ако си с по-светла коса, бледият тен личи повече.

# 5
  • Мнения: 1 021
За да откриеш точния нюанс, стисни дланите в юмрук и притисни няколко пъти възглавничките на пръстите - леко ще порозовеят - това е цветът, от който имаш нужда. (По съвет на гримьор) Peace
  bouquet Много ценен съвет! Не го знаех!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 815
И аз имам същия проблем, но аз като цяло съм доста бяла. а особено като ми се появят и тъмни кръгове под очите, съвсем заприличвам на призрак. Досега не съм се справила с проблема, и с пудра съм пробвала, но ми стои някак неестествено, а и аз не употребявам по принцип.

# 7
  • Мнения: 4 435
Аз зарди бледото си лице трябваше да сменя русия цвят,защото бях ужасна просто и без грим неможех да мръдна.Май най-много ми помогаше солариумчето.

# 8
  • Мнения: 3 576
Една мацка от форума ми показа страхотен спрей-пудра на Guerlaиn, придава лек тен.
Още днес ще си взема, т.к и аз съм бледа.

# 9
  • Мнения: 4 435
Една мацка от форума ми показа страхотен спрей-пудра на Guerlaиn, придава лек тен.
Още днес ще си взема, т.к и аз съм бледа.


Е какъв е тоя спрей.И цената горе-долу ква е?

# 10
  • Мнения: 3 576
Ми 60-70лв, като го взема ще знам точно, имало и на Диор такива.
Пръскаш си като дезодорант на лицето малко, размазваш и ставаш със съвсем лек, приятен тен.
Сега търсих, но в Ягодката го няма да ти го покажа.

# 11
  • Мнения: 4 435
Ми 60-70лв, като го взема ще знам точно, имало и на Диор такива.
Пръскаш си като дезодорант на лицето малко, размазваш и ставаш със съвсем лек, приятен тен.
Сега търсих, но в Ягодката го няма да ти го покажа.


Много е удобно това.Ще трябва и аз да се поразровя из Варна да го потърся.

# 12
  • Мнения: 2 047
  ФДТ с розов отенък в по-добрите дни, в по-лошите + руж.

# 13
  • Мнения: 1 885
И аз съм много бяла и с черна коса като не ходя на солариум.

Розовеникавите ружове са перфектни за целта както и по-яркото червило... Не се правиш на какъвто не си (т.е. не се мажеш с бронзанти и тъмни пудри)
По-големия проблем с бялата кожа, според мен е не тъмната коса а зъбите. Колкото по-бяла е кожата, толкова по-тъмни изглеждат зъбите, а и ако устните са бледи съвсем

# 14
  • Мнения: 401
и аз съм със светла кожа -и слагам руж-имам този на габрини и съм много доволна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт