Повръщам,а много наддавам

  • 671
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 448
Здравейте!
В началото на втората си бременност съм и както при първата много повръщам.Разликата е,че с първото дете ми пролича в 5-6 месец,а сега съм в началото на втори месец,а коремчето ми се е заформило доста добре и дрехите не ми стават. При другите бремелинки как е?

# 1
  • Мнения: 47 888
с първата бременност лежах на системи, бях обезводнена от повръщане, организма ми не задържаше дори вода
моите съвети са да хапваш на често по малко, сутрин особенно още преди да станеш от леглото хапни биисквита, сухар или нещоподобно, за да обере стомашните сокове и да не ти се гади...хапвай леки неща- без пържени, тежки и мазни неща...от лекарствата може натриев цитрат, вомитусхийл, марофен свещички и в краен случай деган, но на мен ми действаще зле дегана
не се притеснявай че ти личи коремчето, това не е нещо обезпокоително
не се притеснявай за бебо, макар че повръщаш, той получава всичко необходимо
дори според едно проучване , риска от помятане е по-малък при бременни, които повръщат

# 2
  • Мнения: 71

И аз като теб с първата повръщах много,но започна да ми личи в края на пети месец и качих 13 кг.Сега с втората и аз в началото на третия месец месец имах коремче и бременността ми личеше-а съм качила само 6 кг. до тук. newsm78

# 3
  • Мнения: X
Това за личащото коремче.........и първата бременност и сега ми личи още от ден първи. Е, аз съм дребна и с тесен таз, та сигурно за това, но е факт. Нормално е, както е нормално при някои жени да им личи към шестия месец.
Освен това това са ти стомаха и червата, пръстените им се отпускат през бременността и се подуват, а не матката.
Виж за повръщането не знам, не съм повръщала и преди ии сега.

# 4
  • Мнения: 3 268
Аз съм от жените,на които веднага проличава,но като родих и двато пъти се оправих много бързо.И аз повръщах много и дебелеех,но го преживях.И съм слаба в момента.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз повръщах през първите 4 месеца и въпреки това, тогава наддадох най-много.

# 6
  • Мнения: 60
Скъпа, защо не се запишеш в темата на майските мами! Мисля че ще ти хареса при нас  Peace !!!
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=29.0

# 7
  • София
  • Мнения: 448
Веднага се записах.Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт