За изпотяването на бебешоците

  • 776
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Малката ми дъщеря е на 4месеца и половина и се изпотява много .Личната казва че е от топлото.Добре ама жегите минаха а тя и до сега продължава.Не я навличам ,като мен-аз по принцип не съм зиморничава,напротив даже зимата ходя " много гола".Дайте съвет!Вие имали ли сте такъв проблем?Споделете!

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 726
сина ми от малък много се изпотява, чакам да го израсте

# 2
  • София
  • Мнения: 1 783
Повишеното изпотяване може да бъде ранен симптом на рахит.  Предполагам, че не е това и просто ти е по - потливо детенцето, но ако си притеснена и личната не го взима на сериозно, посъветвай се с друг педиатър   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 111
И моето дете се изпотява. Главичката му не е мокра само като стои мирно в количката. Не ме тревожи това.

# 4
  • Мнения: 34
Благодаря ви момичета.Мислих си че само ние имаме този проблем.Миналият месец пихме по 5капки vigantol oil и по половин ампула calcium gluconicum-10дни,заради рахита или заради мен ,че постоянно питах и повтарях.Незнам дали имаше резултат,защото бяхме на гости за 1месец при мама,а там е малко по хладно от тук и тя като че ли спря да се изпотява.Но сега се върнахме и всичко пак се повтаря.Дано да е додетето и ние като toni_nm ще чакаме да го израстем.Е,лека и нощ до скоро.

Общи условия

Активация на акаунт