козметичните салони на Ив Роше

  • 3 215
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Стават ли? Никакво инфо не можах да намеря в нета.

# 1
  • Мнения: 1 234
Не знам за салони,за първи път чувам в интерес на истината,но много харесвам продуктите на Yves Rocher.В Плевен нямат фирман магазин,камо ли салони,за които ти питаш Tired Къде има такива?

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 22:13 от Jezabel

# 2
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не съм ги посе6тавала, но тук не са много популярни, Дори някои ги закриха..
От продуктите им не съм особено доволна...
за да ги продават ве4но са на някаква промоция, и подаряват боклу4ки при покупката....Дори и картата ми за  натрупване на то4ки при покупка събира прах из някой 6каф....

# 3
  • София
  • Мнения: 6 551
определено не съм доволна. като за начало чаках почти 1 час. после дамата ме претупа (стоях на пара 4 минути по часовник) и ми почисти 1/2 или 1/3 от лицето. после ме попита наистина ли държа за си обезкосмя триъгълника или да изчакам следващия път да станат за обезкосмяване и краката  Shocked Shocked Shocked. явно са само на заплатка и не искат да привличат клиенти или вече си имат достатъчно такива .няма да повторя.  Naughty

# 4
  • Мнения: 1 234
определено не съм доволна. като за начало чаках почти 1 час. после дамата ме претупа (стоях на пара 4 минути по часовник) и ми почисти 1/2 или 1/3 от лицето. после ме попита наистина ли държа за си обезкосмя триъгълника или да изчакам следващия път да станат за обезкосмяване и краката  Shocked Shocked Shocked. явно са само на заплатка и не искат да привличат клиенти или вече си имат достатъчно такива .няма да повторя.  Naughty
Ъ-ъ-ъ пък аз си мислех,че има нещо общо с продуктите им,то явно нямало нищо Rolling Eyes

# 5
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Тук обикновено салоните бяха с вход от дъното на магазина, но напоследък  не6то поиз4езнаха...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 551
има общо с продуктите им - използват ги при процедурите. на мен никога не са ми били любими.

Общи условия

Активация на акаунт