Нямаме зъбче още

  • 1 698
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Мами вече минахме годинката, а нямаме зъбче взех да се притеснявам вече CryВенците са му се подули отдолу от близо един месец но дотам,незнам да не би да му има нещо.Моля споделете как е при вас Praynig

# 1
  • Мнения: 1 883
Чувала съм , че колкото по късно порастнат зъбките - ще са по здрави после. Peace

# 2
  • Мнения: 941
Е,стига и ти,чувала съм и за други като вас.Рано е да се притесняваш,а и щом венците са подути,може би скоро ще имате зъбче Peaceи после сигурно ще никнат един след друг Grinning

# 3
  • Мнения: 2 005
Не се притеснявай и на нас ни излязоха по-късничко Peace Но после като почнаха по два , по два няма спиране.Няма човек без зъби - така ме успокояваше Педито newsm78

# 4
  • Мнения: 4 451
Нищо страшно няма. Четох някъде, че ако не се появи зъбче до 18м., тогава трябва да се посети стоматолог.

# 5
  • Мнения: 4 784
Не е за тревога. Моите зъбки са поникнали на годинка и осем месеца, на мъжа ми на годинка и три. Малкия е на 8 месеца и още няма зъбче.

# 6
  • Мнения: 141
Чувала съм , че колкото по късно пораснат зъбките - ще са по здрави после. Peace
Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Няма човек без зъби Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 677
Чувала съм , че колкото по късно порастнат зъбките - ще са по здрави после. Peace

И аз съм го чувала това.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Чувала съм , че колкото по късно порастнат зъбките - ще са по здрави после. Peace
Peace

# 10
  • Мнения: 7 723
Чувала съм , че колкото по късно порастнат зъбките - ще са по здрави после. Peace
Peace
Това не е доказано.... Wink
Не се притиснявай- вероятносттта твойто дете да остане без зъби е 1 на 6 милиона...
такава е статистиката. Знам я от майка, която също като тебе се беше
притиснила по това време и после за 2 месеца детето нареди всички зъбчета! Hug

# 11
  • Мнения: 1 104
Не се притеснявай ще се покажат зъбчетата.Имам приятелка, дъщерята на която се сдоби с първите зъбчета на 1 година и 4 месеца.

# 12
# 13
  • Мнения: 3 069
Не се притеснявай мила.
На Вики 1-я зъб изби на 1 г. и 3 дни.

# 14
  • София
  • Мнения: 676
Чувала съм , че колкото по късно порастнат зъбките - ще са по здрави после. Peace
  и аз така  Peace.
 При нас отпечатъка на зъбчетата с виждаше към 2 месеца преди да пробият. Така, че спокойно  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт