Има ли шанс хомеопатията да излекува алергиите ми?

  • 802
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 267
Здравейте, тези алергии ме побъркват! Имам алергия към слънцето, към някои от цъфтящите треви, а също и към метали. С всяка изминала година става все по-зле. Та въпроса ми е има ли смисъл да се пробвам с хомеопатия, или е мисията невъзможна?

# 1
  • Мнения: 1 559
Има смисъл "да се пробваш" с хомеопатия, да.
Хомеопатичното лечение не потиска алергичната реакция, а прави организма (по-)невъзприемчив към алергени. Във възможностите на хомеопатията е да ти помогне да преодолееш реакциите на организма си към определени неща като към алергени. Успех!

# 2
Доколкото зная голяма част от алергиите се повлияват много добре освен с хомеопатия, и с лечебно гладуване.

# 3
  • Мнения: 8 769
Та въпроса ми е има ли смисъл да се пробвам с хомеопатия, или е мисията невъзможна?
Трявба първо да се убедиш във възможностите на тази медицина. И трябва да се подготвиш, че няма да стане от днес за утре. Ще мине време-може да не е много, а може и да отнеме по-дълъг период.
Важни са две неща-добър хомеопат, на когото да имаш доверие и твоя лична вяра, упоритост и информация!
Успех!

# 4
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Здравейте, тези алергии ме побъркват! Имам алергия към слънцето, към някои от цъфтящите треви, а също и към метали. С всяка изминала година става все по-зле. Та въпроса ми е има ли смисъл да се пробвам с хомеопатия, или е мисията невъзможна?

 В света, единствените случаи на излекувана алергия се дължат на хомеопатично лечение.

 Всичко останало е само палиация - анти-хистаминни препарати, които се опитват да се борят с последствията, а не със самата алергия.

# 5
Здравейте, тези алергии ме побъркват! Имам алергия към слънцето, към някои от цъфтящите треви, а също и към метали. С всяка изминала година става все по-зле. Та въпроса ми е има ли смисъл да се пробвам с хомеопатия, или е мисията невъзможна?

 В света, единствените случаи на излекувана алергия се дължат на хомеопатично лечение.

 Всичко останало е само палиация - анти-хистаминни препарати, които се опитват да се борят с последствията, а не със самата алергия.

Напълно съм съгласна. Трябва да се въздейства на първопричината, за да се отстрани следствието, а не да се замазва положението с подтискане на проявите.
Хомеопатията е един от начините. Мислил ли сте върху решаване на проблема чрез балансиране на енергоинформационното поле на конкретния човек. Вече има сериозни наблюдения по темата в Русия и заключения на водещи специалисти от различни области.

# 6
  • Мнения: 267
И как става това балансиране на енергоинформационното поле? newsm78

# 7
И как става това балансиране на енергоинформационното поле? newsm78

По най-различен начин. Най-широко използваният засега е практикуването на йога, рейки или някакъв друг вид източна практика. Тъй като това отнема време и не всеки е склонен да влага толкова усилия, има учени, които са стигнали доста далеч в разработването на енергийни модулатори, които са като че ли по-подходящият вариант за днешния зает и стресиран работещ човек.  Praynig
Бих могла да ви въведа в детайлите. В случай, че решите, че искате да научите повече, с удоволствие ще ви осигуря повече инфо.  Peace

# 8
  • Мнения: 267
Ще бъда благодарна за повече информация! Йогата винаги ме е интригувала, но в забутания град, в който живеяь няма курсове по йога, а сама не мога да се справя, опитвала съм, но нещо не ми се получава Simple Smile

# 9
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Ще бъда благодарна за повече информация! Йогата винаги ме е интригувала, но в забутания град, в който живеяь няма курсове по йога, а сама не мога да се справя, опитвала съм, но нещо не ми се получава Simple Smile

 Йога има много видове и нива, най-разпространени и общодостъпни са Хатха йога - физически, дихателни, отпускащи упражнения.
 Медитативните техники трябва да се учат само под ръководството на много квалифициран Учител!  Peace

 Най-бързо и трайно балансиране на енергоинформационното поле на конкретния човек, става чрез точното, индивидуално за всеки конкретен човек хомеопатично лекарство.
 Понякога става и за 15 секунди, а обикновено за 15 минути - до един час.


Human Aura & Homeopathic remedy

Нарушена, несиметрична Аура на жена.

Хармонизираната Аура на същата жена, само секунди след приема на хомеопатичното л-во Сулфур.

Общи условия

Активация на акаунт