ХЕМОГЛОБИН-как да до вдигна

  • 20 783
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
МОМИ4ЕТА,ПРИ ПОСЛЕДНИ ИЗСЛЕДВАНЯ СЕ ОКАЗА,4Е МИ Е НИСАК ХЕМОГЛОБИНА
ИСКАМ ДА РОДИЯ СЕКЦИО И ТРИАБВА ДА ГО НОРМАЛИЗИРАМ
ПИЯ ... ФЕТРОФОЛГАМА-преписано от лекар,но незная дали 6те има ефект
ПИ6ЕТЕ АКО ЗНАЕТЕ С КАКВО МОГА ДА НОРМАЛИЗИРАМ
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 1
  • Мнения: 864
Аз имах същият проблем и ходих на лекар хематолог.Предписа ми Фолиева киселина и Невробекс.Три пъти на ден по една таблетка.Предопреди ме,че от Невробекса се пълнее!Вдигна ми се хемоглобина,но все пак смятам,че трябва да се консултираш със спецялист!

# 2
  • София
  • Мнения: 676
Малтофера също повишава хемоглобина. Също така приемай храни с червеникав цвят, като телешко месо, доматки, черено цвекло и др.

# 3
  • Мнения: 272
Купи си стафиди и всяка вечер накисвай 2 суп. лъжици от тях в 100мл вода. Сутрин изпивай водата и изяждай стафидите. При мен подейства.  Но се консултирай още веднъж с лекар. Успех  Hug

# 4
  • Мнения: 3 069
По време на бременноста и аз имах проблем с нисък хемоглобин, беше паднал под 100...
Малтофера не ми помогна, и тогава лекаря ми каза да ям повече черен дроб и месо, на закуска месце, на обяд месце, на вечеря месце....и помогна.Докарах го до 134 Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 4 895
МОМИ4ЕТА,ПРИ ПОСЛЕДНИ ИЗСЛЕДВАНЯ СЕ ОКАЗА,4Е МИ Е НИСАК ХЕМОГЛОБИНА
ИСКАМ ДА РОДИЯ СЕКЦИО И ТРИАБВА ДА ГО НОРМАЛИЗИРАМ
ПИЯ ... ФЕТРОФОЛГАМА-преписано от лекар,но незная дали 6те има ефект
ПИ6ЕТЕ АКО ЗНАЕТЕ С КАКВО МОГА ДА НОРМАЛИЗИРАМ
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Аз пих същото лекарство по лекарско предписание от началото на 6-ти до края на 8-ми месец, когато резултатите от изследванията ми показаха нормализация. В 9-ти не съм пила нищо и си родих секцио без проблем.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 541
моми4ета ,благодаря ви за барзите  отговори
целувки
  bouquet

# 7
  • Мнения: 353
От Малтоферм нямаше ефект, но от Ферофолгама ела да видиш за 2 месеца бях 6.
На мен искаха да ми приливат кръв ooooh!. Но ядох много червено цвекло, пресни плодове, орехи, вода от коприва, лапад и спанак и какви ли още не гадости но се оправих с анемията.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 895
От Малтоферм нямаше ефект, но от Ферофолгама ела да видиш за 2 месеца бях 6.
На мен искаха да ми приливат кръв ooooh!. Но ядох много червено цвекло, пресни плодове, орехи, вода от коприва, лапад и спанак и какви ли още не гадости но се оправих с анемията.

Чак да ти преливат кръв ...  Shocked  Ужас!!!
Добре, че си се оправила!  Hug

# 9
  • Мнения: 368
От Малтоферм нямаше ефект, но от Ферофолгама ела да видиш за 2 месеца бях 6.
На мен искаха да ми приливат кръв ooooh!. Но ядох много червено цвекло, пресни плодове, орехи, вода от коприва, лапад и спанак и какви ли още не гадости но се оправих с анемията.
И аз бях така - накрая на бременноста даже и малко инжекций ми слагаха - ама успях да го кача почти до 100 - при положение че ми беше 76

# 10
  • Мнения: 353
Да химоглобинът ми беше 68 а трябва да е поне 110 за бременни. А се чувствах добре newsm78

# 11
  • Мнения: 1 195
И аз пих Ферофолгама - помага даже сега вече 2 месеца след като съм спряла да го пия желязото ми е в нормата.
А ако искаш да си повишиш хемоглобина пий чай от коприва, яж дроб. Другото е суров сусам с мед Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 362
Наблегни на храната.Достави на организма си желязо по естествен път.Момичетата по-горе са ти писали: месо,дроб,червени и зелени зеленчуци.

# 13
  • Мнения: 728
От 5месец на бременността съм с хемоглобин 86-90,пия ферофолгама 3Х2,всеки ден ям пилешка пържола,през ден по едно сварено яйце за закуска+10бр.сурови лешници или сурови орехи+Центрум матерна и фол.к-на-всичко това по препоръка на хематолог и гинеколог=резултат НИКАКЪВ.Сега вече в края на 8мес.успях да го вдигна до 108 благодарение на една "бабина рецепта"-настъргано и после изтискано ЦВЕКЛО(може и в сокоизтисквачка),пие се (поне както на мен ми казаха)2 дена по 30-40гр.сок,после 3дена почивка и така процедурата се повтаря до 2дена преди раждането.(ужасно е на вкус и мирише на пръст,но пък при мен има чудесен лечебен ефект)Освен,че помага за хемогл.спомага да не получ.отоци,тъй като съдържа голямо колич.калий,от който може да пишкаш по-често.Пробвай,но резултат чак след 15-20дена.

# 14
  • Мнения: 243
Лежах в болница заради тази анемия. Изписаха ми Тотхема, това са едни ампули...малко неприятни на вкус, но ме вдигнаха на крака за 2седмици. Hug

Общи условия

Активация на акаунт