шивач в Бургас

  • 3 785
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте на всички  Hug много ще се радвам, ако някой успее да ми даде съвет!

Моля да ми препоръчате някакъв шивач в Бургас! Зимата ми предстоят няколко сватби и искам да си ушия нещо красиво, а магазините са пълни с грозни и скъпи рокли.
Освен това, ще съм благодарна и за напътствия за магазин с хубави платове....  Embarassed Blush

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Много хубави платове има на ул. Ал. Велики - като подминеш Карамел в дясно.
А за шивач мога да ти препоръчам Боряна - 0889529140. Работи все още в къщи, но това е първата шивачка от която съм доволна и не ми иде да я убия когато си взема нещата.

# 2
radinna, много ти благодаря за отговора  Hug
Още утре ще се обадя на тази шивачка.
Тя само по готови кройки и шаблони ли работи или мога да й занеса снимка на роклята, която искам и тя да ми ушие подобна?
И още един въпрос за инфо, как са долу горе цените при нея?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Тя работи с кройки от Бурда основно, но ако и занесеш снимка мисля че няма проблем да ти я направи такава. Цените са много прилични, но най добре и се обади за да ти каже точно.

# 4
  • Мнения: 612
На спирката на Операта, в старото шивашко ателие съм си шила някои неща при Таня/дано не бъркам името/, много добре шие и изпипва нещата, но не съм си шила официална рокля при нея. Щях , но се отложи шиенето.

# 5
Момичета, искам да споделя с вас, колко съм въодушевена. Ходих в магазина за платове до Карамела-не съм си и представяла, че може да има толкъв голям набор от красиви платове.
За съжаление ми се наложи неочаквано да замина за седмица извън България, но като се върна веднага се свързвам с шивачката и си давам поръчката.
Когато ми ушият роклята, ще сложа снимка тук, ако успея да намеря тогава темата  Mr. Green.
Сърдечни благодарности за помощта.

Общи условия

Активация на акаунт