Имаха ли температура децата ви при първите зъбки?

  • 1 017
  • 18
  •   1
Отговори
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Момичета, помагайте с мнения. Много съм притеснена, понеже няколко дена подред вдигаме температура. Вчера ходихме на лекар и тя ни каза, че бебето не е болно и най - вероятно причината е в никненето на зъбките. Все още нямаме нито един зъб. Иначе страшно много се лигави, тече и от устата като река направо и всичко пъха в устата си. Дали наистина са зъби или да настоявам за по-сериозни изследвания?

# 1
  • Мнения: 6 029
не се вдига температура от зъби!!!
вдига се, когато има възпаление... не се връзвайте на такива неща!!!!!!!

# 2
  • Мнения: 27 524
Не, не е вдигал. И аз мисля, че не се вдига от зъби, така че идете на лекар, явно има възпалителен процес.

# 3
  • Мнения: 46 508
Не.
Вирус, инфекция и т.н., тогава се вдига.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 280
Със сигурност знам че не е нормално да се качва по висока от 38 градуса и да я поддържа няколко дни  Naughty ! Ние бяхме така и личната лекарка веднага ни претупа  #2gunfire и каза че няма проблем и че е от зъбите  аз не се съгласих отидохме на частен лекар пуснаха и веднага кръв и стерилна урина и се оказа че имаме бактерия в урината и че от там идва температурата!

# 5
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
При първият зъб - Да. При следващите , до сега говоря - Не. Peace

# 6
  • Мнения: 5 103
При първия да, после не.

# 7
  • Мнения: 3 695
Имаше температура 3 дни и 3 нощи, без никакви други оплаквания и перфектни и изследвания. Зъбчето се видя чак на 2-я ден, до тогава какви ли не притеснения имах като теб.

# 8
# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, нито с първото, нито с второто. Но голямата понякога вдига безпричинно температура, без други оплаквания.

# 10
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Никненто на зъбки не е причина за висока температура. Обикновено покрай зъбоникненето пада имунитета и децата са по-склонни да лепнат някой иначе безобиден вирус, та за това има и температура, и сополи, и кашлици, и разтройство .... и какво ли още не, за което обвиняват зъбките  Wink

Моят син има вече пълен комплект зъбки, но избиването на всяко ново е било съпътствано с мини разболяване или сополи или температура, а понякога и двете заедно.

# 11
  • Мнения: 4 451
Не. И двете деца не са вдигали температура. С голямата изобщо нищо не разбрах, излязоха безпроблемно. А при малката зъбоникненето е съпроводено с хрема и кашлиза, в следствие на спадналият имунитет.

# 12
  • Мнения: 5 401
Не, никога не ми е вдигал температура, да чукам на дърво! На вашата възраст изскочиха долните резци едновременно.

не се вдига температура от зъби!!!
вдига се, когато има възпаление... не се връзвайте на такива неща!!!!!!!

 newsm10

# 13
  • Мнения: 5 362
не се вдига температура от зъби!!!
вдига се, когато има възпаление... не се връзвайте на такива неща!!!!!!!
Подкрепям с две ръце Peace

Никога не е вдигала Т от зъби.

# 14
  • Мнения: 753
не не е вдигало температура моето дете при никнене на зъби

Общи условия

Активация на акаунт