Сребърни халки - от къде?

  • 2 129
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте,
скоро ще се женим Hug и искаме да си направим сребърни халки - алергична съм към златото, пък и среброто повече ми харесва.
Моля ви, помогнете ми с идея къде в София могат да се направят хубави и не толкова скъпи халки Praynig Praynig Praynig
а като ги направим обещавам да приложа снимков материал smile3521

# 1
  • Мнения: 1 897
Съжалявам,че не мога да бъда полезна.
Ние също искахме сребърни халки,тъй като никой от нас не харесва и не носи злато.
Но след  като никъде не намерихме,се обзаведохме с халки от бяло злато.
Може би трябва да потърсите някой бижутер,който да ви направи сребърните халки по поръчка.

# 2
  • Мнения: 57
Преди 6г., когато сключихме брак си купихме готови сребърни класически халки от ЕЛ ГРАДО.По двайсетина лева бяха.

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В повечето златарски ателиета можеш да поръчаш.

# 4
  • Мнения: 1 172
Нашите са златни. Но от ателието, в което ги поръчвахме:

http://www.virtuosabg.com/

предлагаха същите модели и от сребро.

# 5
  • Мнения: 2 591
не е нужно да си правите - има ги по магазините за сребърни бижута  Peace и ние сме с такива, защото харесваме повече сребро от злато Peace иначе ако искаш нещо по-специално, предполагам, че не е проблем за всеки бижутер Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Ние подписахме на 1 август т.г. Купих 2 обикновени сребърни халки от художниците пред ЦУМ. Отиди там - те правят и по поръчка. Модели има хиляди.

# 7
  • Мнения: 1 672
ние също бяхме със сребърни халки по същата причина , че аз не харесвам злато.Купихме ги направо готови не сме ги поръчвали

# 8
Много балгодаря на всички, ще потърся и непременно е пиша за резултата

# 9
Здравейте,
скоро ще се женим Hug и искаме да си направим сребърни халки - алергична съм към златото, пък и среброто повече ми харесва.
Моля ви, помогнете ми с идея къде в София могат да се направят хубави и не толкова скъпи халки Praynig Praynig Praynig
а като ги направим обещавам да приложа снимков материал smile3521
Нашите са сребърни , но не са еднакви. Решихме всеки да си хареса халка. Така е и по-добре ,ще си ги носим с кеф

Общи условия

Активация на акаунт