Какви матраци- Варна ?

  • 10 513
  • 37
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 617
Предстои ни обзавеждане на детска стая и до няколко дни трябва да купим матраците. Имаме едно изискване - да не са с пружини! Може да са едно или двулицеви. Насочили сме се към "Нани" модел Тирена. Ако някой ползва, молим да сподели.

# 1
  • Мнения: 204
Много пъти досега съм писала във форума, мразя матраци "Нани". Повярвай, имала съм 3 техни модела, не ща да ги чуя. За мен най- добри са пенолатекс на Екон  Hug.

# 2
  • Мнения: 5 178
и аз съм за Екон, по-скъпи но на нас са ни изкючително удобни

# 3
  • Варна
  • Мнения: 172
И от мен още един глас за пенолатексовите на Екон. Имаме и възглавници от тях - невероятни са.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 212
И от мен още един глас за пенолатексовите на Екон. Имаме и възглавници от тях - невероятни са.

Откъде си ги купихте? Ние в най-скоро време сме решили да вземаме такива - матрак и възглавници.

# 5
мерси за добрите отзиви за екон Simple Smile
очакваме да ни го доставят но още не сме го виждали Simple Smile
месечинка на сайта им има координати

# 6
  • Мнения: 587
Много пъти досега съм писала във форума, мразя матраци "Нани". Повярвай, имала съм 3 техни модела, не ща да ги чуя. За мен най- добри са пенолатекс на Екон  Hug.
Би ли обяснила защо? Аз в момента съм с такива, дадох доста пари и мился че за сега не съжалявам. Кажи им слабите места?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 617
Благодаря за мненията. Мъжът ми звъннал в склада на ЕКОН, но мацката казала, че ще си тръгва, понеже имала рожден ден и ще си купува кола и ако може да не ходим днес. А ако утре е махмурлийка...

# 8
  • Мнения: 204
моите бяха с пружини, не от тези с индивидуалните пакети, след две- три години вече изглеждат ужасно. Увисват, пружините си личат, хлътват- скръб Twisted Evil. Старите от детските ми години в майка ми изглеждат сто пъти по- добре. Може би зависи от модела, в детската напр. струваха около 150 лв., а пенолатексовите- около 200 лв. Но латексовия го купихме по- късно. Сега страшно съжалявам, че и в детската не сложихме латексови smile3511.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 172
Откъде си ги купихте? Ние в най-скоро време сме решили да вземаме такива - матрак и възглавници.

Купихме ги от един магазин на ъгъла на Сливница и Пирин - в посока ЛК Тракия от дясната страна на Сливница. Там има няколко мебелни магазина. Този се пада предпоследен в посочения преди малко ред. До вратата му има табло с оферти за имоти. Магазинът е на две нива. На долното има показани кухни, а горе е изложена една спалня с гардероб. Общо взето е малък магазин спрямо останалите мебелни около него. За съжаление не си спомням името му в момента, но ако искаш, мога да мина да проверя как се казва - близо до нас е.

И си вземи матрак с махащо се покривало - много удобно е да се пере.

# 10
  • Мнения: 5 178
Gloxy, а пробвала ли си да го сваляш и слагаш
Ние извафихме на детския матрак покривалото и го изпрах, че малкия го беше напишкал.. Едва успяхме да го приберем, повече такова упражнение никога. А за голям матрак не искам и да чуя за подобна операция

# 11
Slavi Yo да такава е Simple Smile малко смешничка и глуповата но иначе е приятна и добронамерена Simple Smile добре и безроистрастно обяснява Simple Smile
вазможно е при нея да са по-евтини от на други места

# 12
  • Варна
  • Мнения: 617
Откъде си ги купихте? Ние в най-скоро време сме решили да вземаме такива - матрак и възглавници.

Купихме ги от един магазин на ъгъла на Сливница и Пирин - в посока ЛК Тракия от дясната страна на Сливница. Там има няколко мебелни магазина. Този се пада предпоследен в посочения преди малко ред. До вратата му има табло с оферти за имоти. Магазинът е на две нива. На долното има показани кухни, а горе е изложена една спалня с гардероб. Общо взето е малък магазин спрямо останалите мебелни около него. За съжаление не си спомням името му в момента, но ако искаш, мога да мина да проверя как се казва - близо до нас е.

И си вземи матрак с махащо се покривало - много удобно е да се пере.

Да не би магазина да е Мебел стил ? Там си бях харесала една детска, но после се отказах. Днес смятам да отида до склада (макар, че не знам точно къде е) и после ще пиша. Само ме притеснява да не е много дълъг срока на доставка, защото вчера питах в Мебелната за един модел и ми казаха срок 1месец  #Crazy. На мен обзавеждането ми ще стане за две седмици, а цял месец за матраци...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Склада на Екон е в ЗПЗ, но не ме питайте къде точно, защото бяхме с кола и сега не се сещам точно. Модела който си харесахме го нямаше, но до ден-два ни го докараха. Доволна съм, калъфа съм го сваляла, не е невъзможно. Трудно е защото самия матрак тежи доста, иначе нямах никакви проблеми с размера на калъфа след прането.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 172
KOTE, матракът ни е с размери 190/160 май. Покривалото е прано два пъти досега ( на обществена пералня, че в домашната не можа да се побере). Ако сам се пробва човек да го слага наистина е гадно заради тежината на матрака, но двамата с мъжа ми се справихме без проблеми.

Slavi_Yo, мисля, че магазинът е техният, но не искам да го казвам категорично без да съм сигурна в това. Срокът обаче е някъде там - към две седмици чакахме, тъй като нямаха този размер в наличност. На място ще ти кажат най-точно.

Общи условия

Активация на акаунт