18 СОУ в София с японски, китайски, арабски и фарси.

  • 158 838
  • 903
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 331
Еее квартала не е лош, като цяло е на по-тихо място от други училища, но не знаех за резултатите по математика на децата до 7 клас, я да разкаже някой подробности, аз като ходех за награждаване с моето, не съм чувала да ми се е набивало като информация за наградени деца  newsm78 newsm78 newsm78 . Набивало ми се е например много 19-то и 31, а знаете колко отрицателни отзиви се намират за тях.

.........................................

poporopo, няма отрицателно, просто и другите училища не са по-лоши, а добри учители има навсякъде.
Дороти, мила, не е можело да ти се набие, защото по това време математичката на средния курс (5-7 клас, като става въпрос за преди 3 години, сега не знам как е, дано да се е променило положението) беше много, ама много зле. Спомням си, че синът ми в 7 клас се класира за втори кръг на олимпиадата по математика и беше единствен от випуска... Обаче пък имат една прекрасна преподавателка по БЕЛ-г-жа Леви (тя си е още там със сигурност), знаков учител, която като поеме випуск от 5 клас го кара до 12 клас. Е, тя ако се пада на някой, ще има късмет. Аз съм й много благодарна на тази жена, защото детето усвои целия хич не лесен граматичен материал от 5 до 7 клас при безобразно написани учебници без драми и пропуски. Това не означава обаче, че всички родители я одобряваха, напротив-някои се възмущаваха колко била взискателна, третирала децата като гимназисти относно домашни и материал, какво искала толкова от децата, но така е, угодия няма. Има разни хора, разни идеали-едните искат децата да учат, други гледат да им осигурят щастливо детство, а такива учители само им го развалят, на горките деца  Joy Joy Joy Joy

# 676
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да, не само една учителка по БЕЛ имат добра.

# 677
  • София
  • Мнения: 351
Леви предава на сина ми и найстина е прекрасен учител  bouquet

# 678
  • Мнения: 30
Хареса ми първата родителска среща, която започна в киносалона, хареса ми представянето на всяка една класна ръководителка, плюс учителката от занималнята, плюс преподавателя по език - с изписаното CV на всяка една на видеостената, хареса ми филмът, който прожектираха - дело на едно от децата от училището. Хареса ми класната стая ...........

Аз мисля точно като теб. Излизайки от родителската среща се чувствах спокойна, дори щастлива Simple Smile. Честно. Много ми хареса и бъдещата ни класна - Илияна Георгиева. От тогава насам, всеки ден си мисля, че поне 1-4 клас детето ми ще бъде на добро място и с много добър педагог.
Малко ме притеснява само часа на приключване на "занималнята" - 17.00.  Дали е само в това училище или навсякъде е така, не знам. Аз очаквах да е до 18.00 часа, но може аз да съм си била с грешна нагласа Simple Smile.

# 679
  • София
  • Мнения: 3 109
Здравейте! Синът ми е приет след 7 клас в 18 СОУ с японски език. Ще се радвам да се свържа с други майки, чиито деца са в същата или другите паралелки. Доколкото разбрах, класен ръководител ще им бъде Даниела Миладинова, БЕЛ. Ще съм благодарна, ако споделите мнения и впечатления. Hug

# 680
  • Мнения: 3 886
ГОСПОЖА  ИЛИЯНА  ГЕОРГИЕВА  е страхотен преподавател не сте сбъркали Peace

# 681
  • Мнения: 3 886
46-то не е ли с хореографските паралелки с народни танци
ние живеем срещу него, неприятно ми е да кажа - да не ме нападните, но като водя дъщеря ми на училище всеки ден минаваме от там - там учат всички циганчета от района на женския пазара, не дискриминирам, но вие си преценете
определено затова не записах децата си там ние също сме близо  учила съм там и не искам да си спомям

# 682
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Госпожа Георгиева.....какви приятни спомени.....Втората майка на синът ми....

# 683
  • Мнения: 30
Благодаря на tarlio и DIVA_ORHIDEQ.
Страхотно е да чуя това преди още учебната година да е започнала ...
От срещите до сега и както писах преди 2 месеца, мисля че следващата година по това време и аз ще мога да го кажа ...

# 684
  • Мнения: 76
..............
Обаче пък имат една прекрасна преподавателка по БЕЛ-г-жа Леви (тя си е още там със сигурност), знаков учител, която като поеме випуск от 5 клас го кара до 12 клас. Е, тя ако се пада на някой, ще има късмет. Аз съм й много благодарна на тази жена, защото детето усвои целия хич не лесен граматичен материал от 5 до 7 клас при безобразно написани учебници без драми и пропуски. Това не означава обаче, че всички родители я одобряваха, напротив-някои се възмущаваха колко била взискателна, третирала децата като гимназисти относно домашни и материал, какво искала толкова от децата, но така е, угодия няма. Има разни хора, разни идеали-едните искат децата да учат, други гледат да им осигурят щастливо детство, а такива учители само им го развалят, на горките деца  Joy Joy Joy Joy
Имала съм щастието да ми преподава г-жа Леви преди много години, но при нас недоволни родители не е имало  Naughty При нас учениците се оплакваха  Mr. Green
ПРЕКРАСЕН ПРЕПОДАВАТЕЛ!!!   bouquet

# 685
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Горните думи не са мои   bouquet

# 686
  • Мнения: 76
Горните думи не са мои   bouquet
Не са твой  Embarassed, а аз идея нямам как точно съм объркала толкова много цитатите    newsm78
Извинявам се, но опита ми да редактирам поста го направи по-трагичен smihesorry

# 687
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

Обаче пък имат една прекрасна преподавателка по БЕЛ-г-жа Леви (тя си е още там със сигурност), знаков учител, която като поеме випуск от 5 клас го кара до 12 клас. Е, тя ако се пада на някой, ще има късмет. Аз съм й много благодарна на тази жена, защото детето усвои целия хич не лесен граматичен материал от 5 до 7 клас при безобразно написани учебници без драми и пропуски. Това не означава обаче, че всички родители я одобряваха, напротив-някои се възмущаваха колко била взискателна, третирала децата като гимназисти относно домашни и материал, какво искала толкова от децата, но така е, угодия няма. Има разни хора, разни идеали-едните искат децата да учат, други гледат да им осигурят щастливо детство, а такива учители само им го развалят, на горките деца  Joy Joy Joy Joy
Имала съм щастието да ми преподава г-жа Леви преди много години, но при нас недоволни родители не е имало  Naughty При нас учениците се оплакваха  Mr. Green
ПРЕКРАСЕН ПРЕПОДАВАТЕЛ!!!   bouquet

Така ли го искаш, добре, че Казабланка ми е приятелка   bouquet , та знам кой го каза.

# 688
  • Мнения: 76
Без повече цитати от моя страна, за да не объркам пак нещо  Embarassed
Благодаря за разбирането, Dorothy  smile3525

# 689
  • Мнения: 117
Здравейте! Синът ми е приет след 7 клас в 18 СОУ с японски език. Ще се радвам да се свържа с други майки, чиито деца са в същата или другите паралелки. Доколкото разбрах, класен ръководител ще им бъде Даниела Миладинова, БЕЛ. Ще съм благодарна, ако споделите мнения и впечатления. Hug

Здравейте, дъщеря ми е 12 клас японска паралелка, ако имате някакви въпроси - насреща съм, ще отговоря (може би по-добре на лични).   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт