лигавник - "склад"

  • 661
  • 13
  •   1
Отговори
::Бихте ли си купили лигавник, който събира всичко изпаднало и позволява то да бъде изядено от детето?

# 1
  • Мнения: 1 881
Ползвах дълго време такъв лигавник, но послех хвърлях остатъците,никога не ми е минало през ума да го давам пак на детето Shocked

Иначе са много са удобни и пазят дрешките Peace

# 2
  • Мнения: 2 663
Ползвах дълго време такъв лигавник, но послех хвърлях остатъците,никога не ми е минало през ума да го давам пак на детето Shocked

Иначе са много са удобни и пазят дрешките Peace

 newsm10

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
И на мен не ми е хрумвало да храня бебо с изпадналата храна. Но е много удобно, че храната изпада именно там, а не по него и по столчето за хранене и пода.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
Нещо не разбирам анкетата  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 881
Нещо не разбирам анкетата  newsm78

Мдаааа, и аз не я разбрах, и не гласувах. Предполагам, че е степени на оценка дали харесваме, ама......авторката да каже ooooh!

# 6
  • Мнения: 17 402
Купих такъв за голямата, като беше бебе. Един- два пъти да съм го ползвала, имам чувството, че й беше неудобен. Още се подмята из къщи. Да давам изпадналата храна пък изобщо не си бях и помисляла. Мисля, че не е направен точно  с такава цел.

# 7
  • София
  • Мнения: 8 272
и аз не разбрах ...какво е това нещо?

# 8
  • Мнения: 1 881
и аз не разбрах ...какво е това нещо?

Ето това представлява:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_135&products_id=638

# 9
  • Мнения: 1 172
Купих му го когато беше по-малък. Но тогава не му беше удобен. От известно време се храни абсолютно сам и започна да го ползва. Хубаво е, че не се цапат дрешките и че се почиства само с едно измиване, няма пране и т.н. Лигавникът у нас даже минава и през съдомиялната, като част от мръсната посуда.

Относно даването отново на храната, която е паднала. Забелязах, че синковецът си хапва от това, което е паднало в лигавника. Не го намирам за много естетично, но пък и не правя драма от това. Все пак винаги преди ядене лигавникът му е чист. Какво значение има от него ли взема или от купата си, що се отнася до хигиената? За мен е същото като да си изпусне бисквитата на масата и да си я хапне след това.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 828
Ползвала съм такъв лигавник, когато детето беше бебе.
Помагаше ми да не му се разлива супата.

# 11
  • София
  • Мнения: 8 272
Кажете пласмасов лигавник бе хора...  Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 847
а може направо да сервираме и храната вътре?

 Laughing  Peace

# 13
  • Мнения: 1 230
Ползвам само такъв, но от меките и тънките. Твърдите не ги търпи детето... Определено нито на него нито на мен ни е минала идеята да се яде, това което падне в джоба  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт