Дудунчо и Дуденце

  • 6 462
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Влизам в една тема и виждам,че я преглеждат в момента дудунчо и дуденце.Вчера ми направи впечатление една госпожа с ник Дона Бонбона.Я,казвам си,защо Дона се е прекръстила на бонбона?А то,друга Дона.Страшно объркващо за мен,едва започнах да различавам никовете.Вие обърквате ли се понякога?Толкова еднакви имена.Съжалявам,че в момента не се сещам за други примери.Но аз се притеснявам,ако се скарам виртуално с дудунчо,дудунка,дудулинка,дунда ,дундуня или фондуня,например,как ще запомня името,че да го заобикалям отдалеч,когато го срещна?Виж,ако се скарам с Дафодил ( Heart Eyes),тогава ще е лесно.

ПП Дудунчо и Дуденце,използвах имената ви в заглавието си съвсем чистосърдечно.Нищо лошо не целя,разберете ме правилно.

# 1
  • Мнения: 5 468
"Дуда" викаме на оназ работа на Гери Wink. И като й кажеш нещо друго, тя достолепно казва: "Аз нямам ....еди какво си.., аз имам дуда!"

# 2
  • Мнения: 7 837
Навремето ме бъркаха с Касиди  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 447
Я,казвам си,защо Дона се е прекръстила на бонбона?
Защото съм сладичка, Шанел  Joy
В един момент бърках Прасчо и Прасенце  Embarassed Ама и аватарите им бяха почти еднакви. И както се дърлях с Прасенце в поредица от теми, така изведнъж попаднах на много смислени нейни писания в Литературен клуб. Бре, викам си, Прасето хич не било толкова кухо, колкото изглежда. След няколко дни се усетих, че всъщност съм чела Прасчо и нещата си дойдоха по местата  Laughing

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Аз пък съм фенка на пипетата- пипинка, пипилота, пипи, пипинце, пипенце, пипипи2468
супер много са!

# 5
  • Мнения: 1 666
Мдааа, веднъж даже обърках себе си.... hahaha
Една потребителка беше цитирала eis, а eis и els не се различават много, когато си късоглед. Та мигах, мигах, чудих се кога пък съм го писала това и накрая прогледнах!

# 6
  • Мнения: 1 733
Има още Буболина, Bubilina( Heart Eyes), bubinka ..... Simple Smile

# 7
  • Мнения: 25 449
И аз много народ бъркам, все си мислех, че е от пустата ми склероза, ама на, не съм била единствена. Ох, благодаря ви, отдъхнах си!  Hug

# 8
  • Мнения: 2 161
Има и chanell.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 865
Аз известно време имах проблем с Пухчовците и производни съответно на кирилица и латиница.
Сега понякога се шашкам от потребител yyanita, ама като се сетя, че започнах да използвам кирилица за ника си (благодаря, Анда) и всичко си идва на мястото.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 876
Един ник  pukanka Всеки път го чета  путанка  Mr. Green /с ударение на първото А/

Има и един ник ЦИЦИ,  Mr. Green

Нещо лично Peace просто като ги видя и ме напушва смях Mr. Green

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 151
Като видя в списъка Мина, си мисля, че е тази Мина Peace А сигурно други пък си мислят обратното Thinking

# 12
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Навремето ме бъркаха с Касиди  Rolling Eyes
Аз още не съм сигурна коя от двете е писала еди какво си Blush

# 13
  • Мнения: 2 401
На мен пък ми е много странно, че отделяте такова значение на никовете. Че да ги помните и да ви пука на кой какво казвате.  Аз имам 2-3 ника, които просто са ми се набили в очите и това е. Винаги си пиша, това, което ми е на сърцето и не гледам кой е автора на поста.

# 14
  • Мнения: 2 891
Успявам да се ориентирам. На Maatete, като и видя ника и все си представям лелка, дето си развява циците  Mr. Green Да си имам въображението!

Общи условия

Активация на акаунт