Бебето ми спи на лявата страна???

  • 1 679
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Мили майки, моля споделете имате ли подобни наблюдения с вашите бебоци. Моето момиченце все се върти насам татам, но винаги заспива на лявата си страна и така я намирам сутринта. Чудя се нормално ли е това или е признак за нещо? Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
На там му е удобно на там ще спи-на нищо не е признак!

# 2
  • София
  • Мнения: 928
И Николай по едно време заспиваше само на лявата си страна и аз се бях притеснила, но този период отмина и отдавна си се върти и спи кога наляво, кога надясно, а най-често по корем.

# 3
  • Мнения: 858
и моето човече от както се е родил предпочита да е на ляво.Вече е на 1год.и 1 м.и все така на ляво си заспива и така предпочита

# 4
  • Мнения: 4 621
На там му е удобно на там ще спи-на нищо не е признак!
Peace

# 5
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
и Пепи си заспива в поза която му е удобна. Аз също... не виждам нищо притеснително. Явно така си му е удобно на детето.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На там му е удобно на там ще спи-на нищо не е признак!
Peace

# 7
  • Мнения: 296
И моето заспива така на лявата страна, понякога когато е заспал го обръщам на другата страна. Явно така им е удобно.

# 8
  • Мнения: 17 402
МОйто пък- на дясната, в резултат главата й е сплескана от тази страна Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 478
На там му е удобно на там ще спи-на нищо не е признак!

И моята си заспиваше само на една страна и само на една страна можеше да се преобръща за доооста дълго време.

# 10
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз пък се притеснявах, че моето все по гръб спи... Mr. Green А всъщност, има ли значение това?   Embarassed В началото ми казваха да го обръщам и аз го правех, но не знам с каква цел.  newsm78Сега, както и да го обърна, все го намирам по гръб.

# 11
  • Мнения: 8 242
Аз пък го приспивам винаги на дясно, защото така ми е по-удобно  Crazy А той спи по корем..
Накъдето им е удобно, натам спят. Стига се шашкайте за глупости  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 649
Горе-долу по това време моите заспиваха само надясно. Педиатърката го забеляза и ми обърна внимание да направя всичко възможно, за да спят и на двете страни.

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Моята дъщеря заспива винаги на дясната си страна, но пък докато спи се върти навсякъде

# 14
  • София
  • Мнения: 3 644
Изобщо не се притеснявай- така му е удобно така си спи.И аз спя на лявата -така ми е удобно....
Сина ми спи от 40-я ден и досега по корем,никога не съм се притеснявала- щом спи -значи всичко е наред
 Hug
Знам че е хубаво да се редуват страните ,за да не се сплеска главичката,но аз лично не съм имала този проблем,защото Валето си въртеше сам главата

Общи условия

Активация на акаунт