главоболие - как се спасявате

  • 2 777
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 336
       Въпросът ми е към бременните  Wink

 Как се спасявате от ужасното главоболие, че аз няколко нощи не мога да мигна, а през деня съм като пребита  Rolling Eyes.

# 1
  • Мнения: 503
Парацетамол!

# 2
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305

Пих, но не ми помогна. Беше един период, който в последствие премина сам. Дано скоро мине и при теб. Лека бременност!

# 3
  • Мнения: 593
Аз имам почти ежедневно, много силно главоболие, помага ми единствено ''Невроцинезин''-хомеопатично, подходящо за бременни Peace

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Парацетамол пиех, но много рядко - гледах да се въздържам от всякакъв вид лекарства

# 5
  • Мнения: 1 183
Парацетамол пиех, но много рядко - гледах да се въздържам от всякакъв вид лекарства
И аз така  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 7 174
Да не би да имаш проблеми с кръвното?
Иначе за главоболие без конкретна причина освен парацетамол и хомеопатия, друго май няма.

# 7
топъл компрес, масаж....Кръвното как ти е?

# 8
  • София
  • Мнения: 408
На мен лекарката ми каза,че мога да пия по 1 аналгин,обаче аз не посмях.
Просто  стисках зъби-щом е за бебето Simple Smile
УСПЕХ

# 9
  • София
  • Мнения: 7 174
На мен лекарката ми каза,че мога да пия по 1 аналгин,обаче аз не посмях.
Просто  стисках зъби-щом е за бебето Simple Smile
УСПЕХ

Ооо, добре си направила! В никакъв случай аналгин - може да бъде доста опасен. Само като прочете човек упътването и лощо може да му стане!

# 10
  • Мнения: 1 896
Възможно е да имаш проблеми с кръвното, щом толкова често те боли глава по време на бремеността.
За хапчетата срещу главоболие се консултирай с гинеколога си.

# 11
  • Мнения: 411
И аз страдам от ужасно главоболие.Парацетамола не ми действа.Пия ТАЙЛОЛ ПЛЮС по лекарско предписание.Много съм доволна!!!Опитай и ти!Дано ти помогне! Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 4 895
Без консултация - некакви лекарства не съм взимала  Naughty !

# 13
  • Мнения: 398
 И аз бях с страшно главоболие на моменти и нищо не ми помагаше.През цялата бременност не пиех газирано , но когато ме болеше глава си позволявах по един тоник и единствено от него се оправях.

# 14
  • Мнения: 5 362
Без консултация - некакви лекарства не съм взимала  Naughty !
И аз.

Общи условия

Активация на акаунт